Fiorino Combi Pop

Yenilenen görünümü ve kullanışlı tasarımı ile beğeni toplayan Fiat Fiorino Combi ile tanışın!

İhtiyacınıza yönelik kolay çözümler sunan tasarımıyla Fiorino, pratikliği ile öne çıkıyor. Modern ve dinamik tasarımıyla fark yaratan Fiat Fiorino Combi’ye Otokoç farklı ile sahip olabilirsiniz.

Fiorino Combi Pop
Teknik Özellikler

Kompakt yapısı, estetik ve kullanışlı tasarımı ile göz kamaştıran Fiat Fiorino Combi, sınıfının ötesinde bir yük taşıma kapasitesine ve rahatlığı iyileştiren kişiselleştirme seçeneklerine sahiptir.

Gövde Tipi Kombi
Motor Hacmi(cc) 1248, 1368
Şanzıman Manuel
Yakıt Tipi Benzinli, Lpg, Dizel
Emisyon EU6 D
Dış Renk Beyaz Opak, İnci Beji Metalik, Kurşun Gri Metalik, Lal Kırmızısı Metalik, Mistik Gri Metalik, Okyanus Mavi Metalik, Turkuaz Mavi Metalik
Öne Çıkan Özellikler
Fiorino Tasarımı
Gövde rengi ön tamponları, siyah ayna kapakları ve siyah ayna kapakları Fiorino Combi Pop’un stilini oluşturuyor.
Sürgülü Kapılar
Nakliye esnasında sürgülü kapıları sayesinde Fiorino Combi yükleme sırasında işlerinizi daha da kolaylaştırıyor.
Fiorino Combi Pop
Gövde rengi ön tamponları, siyah ayna kapakları ve siyah ayna kapakları Fiorino Combi Pop’un stilini oluşturuyor.
Fiorino Combi Pop
Nakliye esnasında sürgülü kapıları sayesinde Fiorino Combi yükleme sırasında işlerinizi daha da kolaylaştırıyor.

İç ve Dış Tasarım

  • Yükseklik ayarlı sürücü koltuğu ile konfor sunar.
  • Geniş iç hacmi, öne çıkan özellikleri arasında yer alır.
  • Fiorino Combi, sahip olduğu birçok saklama alanı sayesinde yer kazanmanıza imkan verirken tek parça katlanabilir arka koltuğu sayesinde ihtiyacınıza yönelik çözümler sunar.

Fiorino Combi Pop

Fiat Fiorino Combi, motoru sayesinde yüklüyken dahi beklenilen performansı sergilerken aynı zamanda yakıt verimliliği ve dayanıklılık konularında da öne çıkar.

Hem güçlü motorunun getirdiği performans ve tasarımla konforlu bir sürüş deneyimi sunar hem de yakıt tasarrufu sağlayarak ekonomik bir seçenek oluşturur. Ayrıca, sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım imkanı sunar ve zorlu yol koşullarında bile güvenilir bir performans sergiler.

Fiorino Combi Pop

Fiorino Combi, yolculuklarınızı keyifli hale getiren özellikleri kullanımınıza sunuyor.

7" tablet ekranlı multimedya sistemi, radyo, MP3 çalar, USB bağlantısı, Bluetooth özelliği ve şarj amaçlı USB girişi özellikleriyle sürücü ve yolcuların müzik dinlemek, telefon bağlamak gibi seçeneklere sahip olmasını sağlar. Fiorino Combi'nin bu özellikleri, yolculuklarınızı daha eğlenceli bir deneyime dönüştürür.

Fiorino Combi Pop

Fiorino Combi, sürücüye destek olan bir dizi güvenlik sistemiyle yolculuklarınızı güven içinde yapmanıza imkan tanır. Yokuş kalkış desteği, dik yokuşlarda geri kaymayı önler böylece güvenli bir şekilde hareket etmenizi sağlar.

Çekiş kontrol sistemi, kaygan zeminlerde güvenli bir yol tutuşu sağlar. Ayrıca, kilitlenme karşıtı frenleme sistemi gibi güvenlik sistemleri de Fiorino Combi'nin sürüş güvenliğini üst düzeye çıkarır. Yolculuklarınızı güven içinde yaparken, kendinizi ve yolcularınızı koruma altında hissedersiniz.

Fiorino Combi Pop

İnternet sitesinde belirtilen model, donanım, opsiyon, renkler vs. üretici/distribütör firmaya bağlı olarak her zaman değişiklik gösterebilir; görseller ile temin edilen araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir. Bu alanda yer alan her türlü içerik sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlı olup bağlayıcı değildir. Her türlü açıklama veya donanım bilgisi için lütfen Otokoç satış noktalarını ziyaret ediniz.

Diğer Modelleri Keşfedin

Farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun farklı segmentlerdeki araçlara göz atabilirsiniz.