Otokoç Araç Koruma Sistemleri Nedir?

Aracınız Otokoç farkıyla hep özel, hep ilk günkü performansında.

Otokoç, araç satışı dışında satış sonrası hizmetleriyle de size ayrıcalıklar sunar.
Otokoç Araç Koruma Sistemleri, aracınızın ilk günkü görünümünü uzun süre koruyabilmesi için Otokoç’un satış sonrası sunduğu hizmetlerden biridir.

Aracınızın ilk günkü görünümünü korumak ve profesyonel araç koruma sistemlerimiz hakkında hemen bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

Yepyeni aracınız zamanla güneş ışınları, tozlu ve asitli yağmurlar ve yollardaki zift artıkları gibi birçok nedenle ilk günkü güzel ve parlak görünümünü yitirebilir. Bunları gidermek için bazen standart yıkama ve temizleme uygulamaları tek başına yetersiz kalır. Zamanla yıkama izleri de aracınızın görünüşüne olumsuz etkiye yol açabilir. Aracınızın içi de aynı şekilde uzun süreli kullanımda zamanın negatif etkilerine maruz kalır.

Otokoç Araç Koruma Sistemleri, aracınızın yıkanma, detaylı temizlik ve koruma işlemlerini kapsayan hizmetleri içerir. Bu hizmetler kapsamında sunduğumuz tüm uygulamalar, özel eğitilmiş uzman ekiplerimizce uygulamaya özel gereçler ve profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilir.

Otokoç Araç Koruma Sistemleri Her Marka için Alınabilir mi?

Otokoç Araç Koruma Sistemleri ile aracınızın markası ne olursa olsun, aracınızdaki kullanıma bağlı yıpranmanın önüne uzun süreler boyunca geçebilirsiniz. Uzman ekip, özel gereçler ve profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen Otokoç AKS uygulamaları, aracınızın dış yüzeyini detaylı temizlik, çizik giderme ve boya parlatma işlemleri sayesinde tekrar ilk günkü haline getirir.

İç yüzeylerde de insan ve çevre sağlığına dost, kir tutmayan anti-statik uygulamalarla her zaman temiz ve canlı bir ortam yaratılır. Bunun dışında motor, jant ve klima temizliği gibi detaylı işlemler de sunan Otokoç Araç Koruma Sistemleri ile aracınız ilk günkü görünümünü korumanın yanı sıra aracınızın ikinci el değerini de korumuş olursunuz.

Otokoç Araç Koruma Sistemleri Neleri İçerir?

Detaylı Dış Yüzey Temizlik ve Koruma Sistemi

Aracınızın dış yüzeyi zamanla güneş ışınları, asit yağmurları, kuş pisliği, reçine, yollardaki zift gibi dış etkenlerden, yanlış malzeme ve yöntemlerle yapılan araç yıkama işlemlerinden dolayı parlaklığını yitirir; boyanın üzerindeki koruyucu film tabakası ortadan kalkar ve yüzeysel çizikler oluşur.

Otokoç Detaylı Dış Yüzey Temizlik ve Koruma Sistemi aracınızın dış yüzeyini detaylı temizlik, çizik giderme ve boya parlatma işlemleri sayesinde tekrar ilk günkü haline getirir. Dilerseniz bu işlemi yeni aldığınız aracınıza hemen yaptırarak uzun süre yeni kalmasını sağlayabilirsiniz. Böylece aracınızın değeri her zaman korunmuş olur.

araba cilalama

Detaylı İç Yüzey Temizlik ve Koruma Sistemi

Aracınızın iç yüzeyi zamanla toz, sigara dumanı, yiyecek kırıntıları ve içecek lekeleri gibi etkenlerle kirlenir, aracınızın içinde rahatsız edici bir koku ortaya çıkar ve bu durum sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Otokoç Detaylı İç Yüzey Temizlik ve Koruma Sistemi aracınızın kumaş, deri, halı ve vinil gibi tüm iç yüzeylerine uygulanan detaylı hijyenik temizlik, koku giderme ve yüzey koruma işlemleri sayesinde tertemiz yapar ve leke oluşumunu önler.

Detaylı Motor Temizlik ve Koruma Sistemi

Aracınızın motoru sürekli zor şartlar altında çalışarak; toz, pas, yağ, nem gibi etkenlerden dolayı kirlenir ve performansı giderek düşebilir. Otokoç Detaylı Motor Temizlik ve Koruma Sistemi özel kimyasalları sayesinde aracınızın motorunu bu etkenlerin yarattığı kir ve kalıntılardan arındırır ve motor ömrünün daha uzun olmasına yardımcı olur. Dilerseniz motor koruma işlemini aracınızı yeni aldığınızda yaptırarak yüksek verimle motorunuzu uzun süreler kullanabilirsiniz.

araba temizleme ve bakım

Araç Yıkama ve Motor Temizlik Sistemi

Araç Koruma Sistemleri kapsamında yapılan işlemlerin uzun ömürlü olması aracınızın düzenli olarak uzman personel tarafından, doğru malzeme ve yöntemlerle yıkanmasına bağlıdır. Yanlış malzeme ve yöntemlerle yapılan araç yıkama işlemleri aracınıza zarar verebilir. Otokoç Araç Yıkama ve Motor Temizlik Sistemi ile aracınızı güvenle ve profesyonel yöntemlerle yıkatabilirsiniz.

Tüm Gövde Ses Yalıtımı ve Alt Darbe Koruyucu Uygulaması

Tüm Gövde Ses Yalıtımı ve Alt Darbe Koruyucu Uygulaması aracınızın alt kısmını çarpma ve diğer dış etkenlere karşı korur. Yoldan ve lastiklerden kaynaklanan araç içi sesi azaltarak size daha rahat bir sürüş ortamı yaratmaya yardımcı olur.

Renkli Cam Filmi Uygulaması

Ömür boyu garantili Renkli Cam Filmi Uygulaması güneşin ultraviyole ışınlarını büyük oranda keserek sağlığınızı korur. Size rahat bir görüş imkânı sağlar.

Cam Su Kaydırıcı ve Buhar Önleme Uygulaması

Bu uygulama kötü ve yağışlı hava koşullarında camların buharlanması ve özellikle sileceklerin erişemediği noktaların su tutmasını önler.