Otokoç Servis ve Bakım Hizmetleri Neler Sunuyor?

Aracınızla yaşayacağınız sorun ve arızanın giderilmesi için Otokoç Yetkili Servisleri’miz tüm yurt çapına yayılmış geniş şube ağıyla hizmetinizdedir.

Güvenilir ve hızlı servis hizmeti için ilk koşulun servise giren araçlara ilk seferde doğru tespitin yapılması çok önemlidir. Otokoç’ta konusunda uzman ekipler ve gelişmiş teknolojili diyagnostik donanımlar sayesinde sorunun gerçek kaynağını tespit edilir ve böylece zaman kaybına yol açacak gereksiz uygulamaları eleyerek onarıma doğru yerden başlanır. Tüm bu süreç boyunca tespit edilen arızalar ve yapılacak işlemler hakkında müşterilerimiz en doğru şekilde bilgilendirilir.

Otokoç Servis Randevusu Nasıl Alınır?

Konusunda uzman yetkili servisimizden hizmet almak için 444 3 300 numaralı Otokoç İletişim Hattı’nı aramanız ya da randevu formumuzu doldurmanız yeterli.

Servis Randevusu Alın

Otokoç servislerinde zamanınızın değerli olduğunu varsayımıyla hareket edilir; aracınız her daim söz verilen zamanda teslim alınır ve planlanan zamanda da teslim edilir. Konusunda tecrübeli ve uzman servis personel tarafından aracınızın sorunları çabuk ve etkili bir şekilde teşhis edilir, tam zamanında çözüme kavuşturulur. Yüksek teknolojili yeni nesil araçların bakımı özel uzmanlık ve ekipman gerektirdiğinden servislerimizde her zaman en güncel ve orijinal cihazlar bulundurulmaktadır.