Fiorino Combi Premio

Taşıma Kapasitesi ve Manevra Kabiliyeti Kullanıcıların Göz Bebeği Olan Fiorino, Hayatınızı Kolaylaştırmaya Geliyor

Pratik ortağınız Fiorino sayesinde şehir içinde rahatça hareket edebilir ve işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Otokoç, Fiorino’nun işlevsel detaylarını daha yakından tanımak isteyenler için her zaman burada.

Fiorino Combi Premio
Teknik Özellikler

Boyutu ve taşıma kapasitesi arasında mükemmel bir denge sağlayan Fiorino’nun konforu, geniş depolama alanı ve güvenliğiyle gücünüze güç katmaya hazır olun.

Gövde Tipi Kombi
Motor Hacmi(cc) 1248, 1368
Şanzıman Manuel
Yakıt Tipi Benzinli, Lpg, Dizel
Emisyon EU6 D
Dış Renk Beyaz Opak, İnci Beji Metalik, Kurşun Gri Metalik, Lal Kırmızısı Metalik, Mistik Gri Metalik, Okyanus Mavi Metalik, Turkuaz Mavi Metalik
Öne Çıkan Özellikler
Çarpıcı Dış Tasarım
Fiorino Combi’nin modern ve dinamik tasarımı şehirde dikkatleri üzerine çeker.
Bilgi-Eğlence Sistemi
Fiat Fiorino Combi’nin akıllı cihazlarla uyumlu bilgi-eğlence donanımları daha sezgisel ve konforlu bir sürüş deneyimi sunar.
Fiorino Combi Premio
Fiorino Combi’nin modern ve dinamik tasarımı şehirde dikkatleri üzerine çeker.
Fiorino Combi Premio
Fiat Fiorino Combi’nin akıllı cihazlarla uyumlu bilgi-eğlence donanımları daha sezgisel ve konforlu bir sürüş deneyimi sunar.

İç ve Dış Tasarım

  • Fiorino Combi’nin geniş iç hacmi hem yük hem de yolcular için ihtiyaç duyulan alanı sağlar.
  • Geniş açılabilen sürgülü kapılar yüklerin kolayca yerleştirilebilmesini sağlar.
  • 16” Titanyum gri alaşım jantları, Fiorino Combi Premio donanımının öne çıkan özellikleri arasında bulunur.

Fiorino Combi Premio

Rahatlık ve fonksiyonelliği bir arada sunan Fiorino, teknolojik donanımlarına bakıldığında da kullanıcılarını tatmin eden birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Rahatlık ve konforu adından ayırmayan Fiorino, çok sayıda eşya gözü ve koltuklarıyla ferah bir alan oluşturuyor.

Fiat Fiorino Combi Premio’nun geliştirilmiş iç mekan teknolojileri, kullanıcılara arka park sensörü, 7" dokunmatik tablet ekranın yanında Apple CarPlay ve Android Auto gibi özellikler sunarak yolcuklarda keyif veren bir multimedya deneyimi sunuyor. Sürücülere kolay ve pratik bir şekilde araç içi eğlence ve iletişim imkanı veren Fiornio, aynı zamanda güvenli sürüş deneyimini de destekliyor.

Fiorino Combi Premio

Kaliteli ve sağlam malzemelerle üretilen Fiorino, kullanıcıların ve yüklerin güvenliğini sağlayacak sistemli bir güvenlik donanımına sahiptir. Fiorino’nun gelişmiş sistem sensörleri, kusursuz bir çekiş ortaya koyar. Fiorino Combi’nin yokuş kalkış destek sistemi ve hız sabitleme sistemi gibi özellikleri sürüş güvenliğini artırır.

Yokuş kalkış destek sistemi, aracın yokuşta kaymasını engellerken çekiş kontrol sistemi ise, kaygan zeminlerde mükemmel yol tutuşu sunar.

Fiorino Combi Premio

Fiorino Combi, güçlü motoru sayesinde dinamik bir sürüş deneyimi sağlar.

Aynı zamanda yük taşıma ihtiyaçlarını karşılamak için idealdir. Fiorino Combi'nin yol tutuşu, virajlarda güvenli bir şekilde sürüş yapmanıza yardımcı olur. Böylece yolculuk esnasında konforlu bir kullanım sağlar.

Fiorino Combi Premio

İnternet sitesinde belirtilen model, donanım, opsiyon, renkler vs. üretici/distribütör firmaya bağlı olarak her zaman değişiklik gösterebilir; görseller ile temin edilen araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir. Bu alanda yer alan her türlü içerik sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlı olup bağlayıcı değildir. Her türlü açıklama veya donanım bilgisi için lütfen Otokoç satış noktalarını ziyaret ediniz.

Diğer Modelleri Keşfedin

Farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun farklı segmentlerdeki araçlara göz atabilirsiniz.