Otokoç Garanti

Yollardaki huzurunuzun garantisi biziz.

Otokoç’tan araç almanın güven ve ayrıcalıklarını bilenler, satın alma sonrasında da ek güvencelerle yola çıkıyor. Kullanım sırasında aracınızda ortaya çıkabilecek her türlü üretimden kaynaklı sorun ve arıza üretici garantisi altında olsa da bunun belirli bir süre için geçerli olmasının size yeterli güvence sağlamadığını düşünüyorsanız Otokoç yanınızda.

Otokoç’tan Uzatılmış Garanti Hizmeti

Otokoç’un, aracınızı aldığınızda edindiğiniz üretici, imalat garantisinin geçerlilik süresi bittiğinde devreye giren uzatılmış garanti paketi ile güvencenizi dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun farklı paket seçenekleri sunan Otokoç Uzatılmış Garanti hizmeti, ek süre zarfında oluşabilecek garanti kapsamındaki sorun ve arızların çözümünde size kolaylık sağlıyor.

Otokoç Uzatılmış Garanti hizmeti aracınızı satarak yenilemek istediğinizde de size büyük bir avantaj kazandırıyor. Satış sırasında aracınızla birlikte garantiniz de yeni sahibine transfer ediliyor ve yeni kullanıcı bu ilave güvenceden yararlanmaya devam ediyor. Böylece aracınızın 2. el değerini de koruma altına almış oluyorsunuz