Otokoç Hakkında

Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından, 1928 yılında Ankara’da “Ford Motor Company” acenteliğinin alınmasıyla kurulan ve Koç Holding’in ilk otomotiv sektörü yatırımı olan Otokoç; Ford, Ford Trucks, Volvo, Fiat, Alfa Romeo, Jeep ve Maserati markalarının satış ve satış sonrası faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de 11 lokasyondaki 51 şubesiyle yaygın bir hizmet ağına sahip olan Otokoç, koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmalarıyla lider durumdadır.

Otokoç Otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren otomotiv perakendeciliği sektörünün öncü kuruluşlarından Otokoç, ticari ve bireysel yeni araç satışı, satış sonrası, 2. el araç hizmetleri, sigorta ve finansman çözümleri, servis ve bakım, araç koruma sistemleri ve danışmanlık hizmetlerini Koç kalitesi ve güvencesi ile tek çatı altında sunuyor.

Sürekli yenilenerek, hep daha iyisini hedefleyerek otomotiv sektörüne değer katan Otokoç, “yenilikçi mobilite çözümleri geliştiren, küresel ve lider referans noktası olma” vizyonu ile hareket ediyor.

Vizyon

Yenilikçi mobilite çözümleri geliştiren, küresel ve lider referans noktası olmak.

Misyon

Mobilite dünyasında tüm paydaşlar değer yaratan yol arkadaşıyız.

Değerler

Güvenilir

İçten

Kararlı

Yenilikçi

Birlikte Geliştiren

Topluma ve Çevreye Duyarlı

Çeşitliliğe Önem Veren

Bize Ulaşın

444 3 300

info@otokoc.com.tr

Aydınevler Mah. Saygı Cad. No: 60 34854
Küçükyalı / İstanbul