FIAT Egea Easy

Krom detaylarıyla göz alan Fiat Egea’nın büyüleyici etkisine kapılmaya hazırlanın.

Üst seviye konforun ve zarafetin buluşma noktası Fiat Egea Sedan’ın son teknoloji donanımları; rahatlık, güvenlik ve performans kavramlarında çığır açıyor. Her tarza uygun tasarımıyla Fiat Egea Sedan’a Otokoç farkıyla sahip olun.

FIAT Egea Easy
Teknik Özellikler

Fiat Egea Easy, gelişmiş sürüş dinamiği, yüksek yakıt verimliliği ve geniş iç hacmi ile dikkat çekiyor.

Gövde Tipi Sedan
Motor Hacmi(cc) 1248, 1368, 1469, 1598
Şanzıman Manuel, Otomatik
Yakıt Tipi Dizel, Benzinli, Elektrikli-Benzinli
Emisyon EU6 D,
Dış Renk Bulut Beyazı, İnci Beji, Kurşun Gri, Mistik Gri, Okyanus Mavi, Rock Siyahı, Tutku Kırmızı
Öne Çıkan Özelikler
Yenilenmiş Görünüm
Yeni krom FIAT logosu siyah ön ızgarada göze çarparken, iç tasarımında ise direksiyonunda bulunan detaylar sayesinde sürüşünüze parıltılı bir dokunuş verir.
Konforlu ve Şık
Egea Easy zarif sedan tasarımıyla göz alırken kullanıcıya konforlu bir sürüş deneyimi sunar.
FIAT Egea Easy
Yeni krom FIAT logosu siyah ön ızgarada göze çarparken, iç tasarımında ise direksiyonunda bulunan detaylar sayesinde sürüşünüze parıltılı bir dokunuş verir.
FIAT Egea Easy
Egea Easy zarif sedan tasarımıyla göz alırken kullanıcıya konforlu bir sürüş deneyimi sunar.

İç ve Dış Tasarım

  • Fiat Egea Sedan’ın jantlarıyla siz yollarda ışıldarken yeni tasarımı ise zarafet kavramına boyut atlatıyor.
  • Sahip olduğu gösterge paneliyle seyahatin tüm ayrıntılarının gözünüzün önünde olmasını sağlıyor.
  • Orta havalandırma ızgaraları, yeni tasarım çerçeveye ve yön ayarlama düğmesine sahip.

FIAT Egea Easy
Fiat Egea Sedan, çeşitli motor seçenekleriyle farklı yakıt türünde de üstün performans sağlar. Konfor ve güvenlik özelliklerinin yanı sıra yakıt verimliliği ve yüksek performans alanlarında da öne çıkan Fiat Egea Sedan, ihtiyaç duyulan her şeyi fazlasıyla karşılamak adına tasarlandı.
FIAT Egea Easy

Fiat Egea’nın sahip olduğu Uconnect 5’’ ekranlı radyo, 4 hoparlör, Bluetooth bağlantısı yolculuklarınıza eğlenceli bir dokunuş katarken 3,5'' TFT sürücü gösterge paneli ise sürücülerin yolculuk sırasında ihtiyacı olabileceği bilgilere kolayca erişmesi sağlanır.

Ayrıca Fiat Egea’nın teknoloji özelliklerinin yanında aktif ızgara kapatma özelliği sayesinde ise motor daha hızlı ısınır ve soğutma ünitesinin korunması sağlanır. Tüm donanım özellikleriyle birlikte ikonik tasarımıyla dikkat çeken Fiat Egea’ya Otokoç ayrıcalıklarıyla ulaşabilirsiniz.

FIAT Egea Easy
Fiat Egea Street donanımı, şık tasarımının yanında sürücüye yardımcı olan ve sürüş güvenliğini destekleyen teknolojik sistemlere sahiptir. Yokuş kalkış destek sistemi özelliği aracın yokuşta geri kayma riskini en aza indirerek daha güvenli bir şekilde hareket etmesini sağlar.

Sahip olduğu bir diğer özellik olan lastik basıncı izleme sistemi basıncı istediğiniz zaman kolayca kontrol etmenize imkan tanırken, opsiyonel geri görüş kamerası ise arka görüş alanınızı genişleterek park etme işlemini kolaylaştırır ve aracın çevresindeki engelleri görmenizi sağlar.
FIAT Egea Easy

İnternet sitesinde belirtilen model, donanım, opsiyon, renkler vs. üretici/distribütör firmaya bağlı olarak her zaman değişiklik gösterebilir; görseller ile temin edilen araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir. Bu alanda yer alan her türlü içerik sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlı olup bağlayıcı değildir. Her türlü açıklama veya donanım bilgisi için lütfen Otokoç satış noktalarını ziyaret ediniz.

Diğer Modelleri Keşfedin

Farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun farklı segmentlerdeki araçlara göz atabilirsiniz.