Volvo XC 60 Plus Bright

Konfor, Güvenlik, Estetik ve Zarafetin Bir Araya Geldiği Volvo XC60 ile Hayatı Enlerde Yaşamaya Hazırlanın

Tasarımı ve görüntüsü yanı sıra üst düzey teknolojik donanımıyla da kendisini lüks kategorisine dahil eden XC60 ayrıcalıklarını Otokoç ile keşfedebilirsiniz.

Volvo XC 60 Plus Bright
Teknik Özellikler

Kullanıcının zevkine özel olarak üretilen ve araçlarına kullanma tarzlarını yansıtabilecekleri donanımlar sunan Volvo XC60, sunduğu teknik özelliklerle kendine hayran bırakıyor.

Gövde Tipi Suv
Motor Hacmi(cc) 1969
Şanzıman 8 İleri Otomatik, Otomatik
Yakıt Tipi Dizel Mild Hybrid, Benzinli Mild Hybrid, Benzinli Plug-in Hybrid
Emisyon EU6 D
Dış Renk Bright Dusk Gri Metalik, Cyristal Beyaz Özel Renk Metalik, Dawn Silver Metalik, Denim Mavi Metalik, Fusion Kırmızı Metalik, Kristal Beyaz, Onyx Siyah Metalik, Platinum Gri Metalik, Siyah Opak, Thunder Gri Metalik, Vapour Gri Metalik
Öne Çıkan Özellikler
Stilinizi Tüm Yollara Yansıtın
Etkileyici tasarımıyla yola çıktığınız her an bakışları üzerinize çekmeye hazır olun.
Ayrıcalıklı Hissedin
İkonik ön ızgara ve far tasarımıyla her sürüşte dikkat çekmeyi başarır.
Volvo XC 60 Plus Bright
Etkileyici tasarımıyla yola çıktığınız her an bakışları üzerinize çekmeye hazır olun.
Volvo XC 60 Plus Bright
İkonik ön ızgara ve far tasarımıyla her sürüşte dikkat çekmeyi başarır.

İç ve Dış Tasarım

  • Gelişmiş iç aydınlatma özelliği kabin içerisinde benzersiz bir hava yaratıyor.
  • Parlak alüminyum tavan rayları göz alarak öne çıkan özellikleri arasında yerini alıyor.
  • Özel dokulu, dayanıklı deri döşemesi zarif bir görüntü sunuyor.

Volvo XC 60 Plus Bright
Kablosuz telefon şarjı özelliği, Google hizmetleri, Apple CarPlay, Volvo Cars uygulaması ve daha birçok teknik donanımıyla XC60, rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor.

Üstelik XC60 sahip olduğu direksiyon simidi kumandaları ile ellerinizi direksiyondan çekmeden birçok özelliği kontrol etme imkanı tanıyor.
Volvo XC 60 Plus Bright
Her zaman kullanıcılarının konforunu en üst seviyede tutmayı amaçlayan Volvo ailesinin gelişmiş güvenlik teknolojileri, her yolculukta sizi, otomobilinizi ve sevdiklerinizi güvende tutar.

Yan darbe koruması, iki aşamalı hava yastıkları, aynı kalınlıktaki normal camlara göre beş kat daha sağlam olan sertleşmiş yan camları, hız sınırlandırıcı ve karşıdan gelen aracın şeridine girmeyi önlemeye yardımcı sürücü destek sistemleriyle üst düzey güvenliği yolculuklarınızda hissedebilirsiniz.
Volvo XC 60 Plus Bright
Volvo XC60’ın motoruyla performans ve verimliliğini tavizsiz bir biçimde hissedebilirsiniz.

Benzersiz yol tutuşu sunan Volvo, eğim iniş kontrolü, yokuş kalkış desteği, yakıt tüketimini azaltan Start/Stop teknolojisi ve yumuşak vites geçişi yapmanıza imkan tanıyan otomatik şanzımanı ile performans beklentilerini karşılıyor.
Volvo XC 60 Plus Bright

İnternet sitesinde belirtilen model, donanım, opsiyon, renkler vs. üretici/distribütör firmaya bağlı olarak her zaman değişiklik gösterebilir; görseller ile temin edilen araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir. Bu alanda yer alan her türlü içerik sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlı olup bağlayıcı değildir. Her türlü açıklama veya donanım bilgisi için lütfen Otokoç satış noktalarını ziyaret ediniz.

Diğer Modelleri Keşfedin

Farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun farklı segmentlerdeki araçlara göz atabilirsiniz.