İkinci el araç hizmetlerinde her adımda güveni hissedin.

Araç satış ve satış sonrası hizmetlerinde Türkiye’nin lider markası Otokoç, ikinci el hizmetlerinde de Otokoç 2. El markasıyla öncülüğünü sürdürüyor.

Hayalinizdeki her marka ve model ikinci el araca Otokoç güvencesi ile kolayca sahip olabilirsiniz.

Her Adımda Güveni Keşfedin

Hayalinizdeki her marka araç için Otokoç 2. El’i keşfedin, ikinci el araç alırken güvenin, keyfini ve rahatlığını sürün.

otokocikinciel.com

İkinci El Araç Almak İsteyenler İçin

İkinci el araç satın alırken ekspertizi profesyonel ekipler tarafından yapılmış araçları inceleyebilir, tüm ödemeleri yine Otokoç 2. El güvencesinde gerçekleştirerek dilediğiniz aracı güvenle satın alabilirsiniz. Otokoç 2. El’in profesyonel hizmetleri aracılığıyla satın aldığınız aracın mekanik ve kozmetik durumunu şeffaf bir şekilde öğrenip emin olduktan sonra iç rahatlığıyla teslim alabilirsiniz.

Aracını Satmak İsteyenler İçin

Aracınızı değerinde satmak istediğiniz durumda da Otokoç 2. El her adımda yanınızda.

Markası, modeli ve yaşı ne olursa olsun, aracınızın değerinin piyasa koşullarına göre doğru ve şeffaf bir şekilde tespit edilmesini sağlayabilir; anlaştığınız durumda araç bedelini gün içerisinde nakit ödeme alarak Otokoç 2. El’e satabilirsiniz. Bunun yerine bizim aracılığımızla aracınızın adınıza satılmasını isterseniz, alıcısıyla en güvenilir şekilde buluşmasını yine Otokoç 2. El’in profesyonel hizmetleri ile sağlayabilirsiniz.

Araç Satış, Araç Alım, Takas, Adınıza Satış, Online Satış, Sigorta, Ekspertiz ve Adrese Teslimat gibi ikinci el araç konusunda ihtiyaç duyacağınız her adımda Otokoç 2. El’in kaliteli, şeffaf, güvenilir ve profesyonel hizmetleri yanınızda.

mavi ford