Pratico

Manevra Kabiliyeti ve Günlük Yaşamınızı Kolaylaştıran Özellikleri ile Fiat Pratico Otokoç’ta!

Otokoç, yeni çözüm ortağınız Pratico’nun işlevsel detaylarını daha yakından tanımak isteyenler için her zaman burada.

Pratico
Teknik Özellikler

Boyutu ve taşıma kapasitesi arasında mükemmel bir denge sağlayan Pratico’nun yakıt tasarrufu, konforu ve güvenliğiyle gücünüze güç katmaya hazır olun.

Gövde Tipi Yandan Yüklemeli Kasa, Şasi Kabin
Motor Hacmi(cc) 1598
Şanzıman Manuel
Yakıt Tipi Dizel
Emisyon EU6 D
Dış Renk Beyaz Opak
Öne Çıkan Özellikler
İşlevsellik
Katlanabilir yan ve arka sac paneller, nakliye esnasında bir kamyonetten beklenen her şeyi vermeye hazır.
Konfor ve Teknoloji
Rahatlık ve konforu adından ayırmayan Pratico, çok sayıda eşya gözü ve 3 kişilik koltuklarıyla ferah bir alan oluşturuyor.
Pratico
Katlanabilir yan ve arka sac paneller, nakliye esnasında bir kamyonetten beklenen her şeyi vermeye hazır.
Pratico
Rahatlık ve konforu adından ayırmayan Pratico, çok sayıda eşya gözü ve 3 kişilik koltuklarıyla ferah bir alan oluşturuyor.

İç ve Dış Tasarım

  • 4,2 m2’lik kasasında 3 adet europalet dolusu yük taşıyabilecek kapasiteye sahip.
  • Nakliye esnasında güvenliği esas alan Pratico, yükleme kancaları sayesinde işlerinizi daha da kolaylaştırıyor.
  • Sürüş esnasında ihtiyacınız olan bilgilere erişmenizi sağlayan gösterge paneli sayesinde konforunuzdan ödün vermezsiniz.

Pratico

Rahatlık ve fonksiyonelliği bir arada sunan Pratico, teknolojik donanımlarına bakıldığında da kullanıcılarını tatmin eden birçok özelliği içerisinde barındırıyor.

Bluetooth ve USB girişli radyo, uzaktan kumandalı merkezi kilit ve yol bilgisayarı sayesinde yolculuklarınızı keyifle devam ettirirken sürüş esnasında ihtiyacınız olan bilgilere kolayca erişmenize olanak tanıyor.

Pratico

Kaliteli ve sağlam malzemelerle üretilen Pratico, kullanıcıların ve yüklerin güvenliğini sağlayacak sistemli bir güvenlik donanımına sahiptir.

Tavanda bulunan eşya rafı, kilitli torpido gözü gibi birçok saklama alanına sahip olan Pratico, nakliye sırasında güvenliği sağlayan ve yükü tutan kancalar ile de güvenle eşya taşımanıza olanak tanıyor.

Pratico

Fiat Pratico’nun kullanıcılarına sunmuş olduğu benzersiz Multijet motorlar, tüm yüklerin zahmetsiz bir biçimde taşınmasını sağlar.

Ayrıca üstün manevra kabiliyeti sayesinde yüklerinizi taşırken güvenle yolculuk yapmanıza yardımcı olur.

Pratico

İnternet sitesinde belirtilen model, donanım, opsiyon, renkler vs. üretici/distribütör firmaya bağlı olarak her zaman değişiklik gösterebilir; görseller ile temin edilen araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir. Bu alanda yer alan her türlü içerik sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlı olup bağlayıcı değildir. Her türlü açıklama veya donanım bilgisi için lütfen Otokoç satış noktalarını ziyaret ediniz.

Diğer Modelleri Keşfedin

Farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun farklı segmentlerdeki araçlara göz atabilirsiniz.