Volvo S90 Plus Dark

Göz Alıcı Siyah Tasarım Detayları ve Modern Çizgileri ile S90 Plus Dark Etkileyici Bir Duruş Sergiliyor

Sofistike tasarımı ve lüks sedan görünümü ile geçtiğiniz yollarda iz bırakmaya hazır mısınız? Volvo S90, Otokoç ayrıcalıklarıyla sizi bekliyor.

Volvo S90 Plus Dark
Teknik Özellikler

S90, 12” sürücü gösterge ekranı sayesinde sürüş esnasında ihtiyacınız olan bilgilerin görüş alanınızda olmasını sağlayarak kontrolü kolaylaştırıyor.

Gövde Tipi Sedan
Motor Hacmi(cc) 1969
Şanzıman Otomatik, 8 İleri Otomatik
Yakıt Tipi Benzinli Plug-in Hybrid, Dizel Mild Hybrid, Benzinli Mild Hybrid
Emisyon EU6 D
Dış Renk Bright Dusk Gri, Bright Dusk Gri Metalik, Denim Mavi, Denim Mavi Metalik, Kristal Beyaz, Onyx Siyah, Onyx Siyah Metalik, Platinum Gri, Platinum Gri Metalik, Silver Dawn Gümüş, Silver Dawn Gümüş Metalik, Siyah Opak, Thunder Gri, Vapour Gri Metalik
Öne Çıkan Özellikler
Göz Alıcı Ön Farlar
Volvo’ya özel tasarıma sahip ve S90 Plus donanımında bulunan LED ön farları ilgi odağı haline geliyor.
Pilot Assist ile Güvenli Yolculuklar
Pilot Assist sürüş yardımı, hız ve mesafe kontrolünü üst düzeyde sunuyor.
Volvo S90 Plus Dark
Volvo’ya özel tasarıma sahip ve S90 Plus donanımında bulunan LED ön farları ilgi odağı haline geliyor.
Volvo S90 Plus Dark
Pilot Assist sürüş yardımı, hız ve mesafe kontrolünü üst düzeyde sunuyor.

İç ve Dış Tasarım

  • Parlak siyah ön ızgarası, S90’a çarpıcı bir görünüm kazandırır.
  • S90’a zarif ve dayanıklı bir iç görünüm sağlayan yumuşak ve özel dokulu deri döşemesi yolculuklarınızda rahatlık sunar.
  • Dış tasarımında gövde rengiyle uyumlu yan ayna kapaklarına sahip olan S90, iç tasarımındaki benzersiz iç aydınlatmayla şık görünümlü bir ortam sağlar.

Volvo S90 Plus Dark

Otomatik vites ve dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olan Volvo S90, güçlü yol tutuşuyla farklı yol koşullarında performanstan ödün vermeden keyifli bir sürüş deneyimi elde etmenize imkan tanıyor.

S90’ın şasi tasarımı ve süspansiyon sistemi ise sürüş anında mükemmel denge ve konforlu bir sürüş sunuyor.

Volvo S90 Plus Dark

Güvenlik özellikleri ile ön plana çıkan Volvo, S90 modelinde de ileri düzey güvenlik donanımları bulunduruyor.

Adaptif hız sabitleyici, darbenin şiddetine göre şişme düzeyini ayarlayan iki aşamalı hava yastığı, arka çarpışma uyarısı, belirli bir hızı geçmenizi önleyen hız sınırlandırıcı özelliklerinin yanında otomatik direksiyon desteği sayesinde karşından gelen aracın şeridine girmenizi önleyen sürücü yardımı sistemi, trafik işaretlerini tanıyan sistemi ve şerit koruma yardımcısı özellikleriyle güvenliği yüksek seviyede tutmaya yardımcı oluyor.

Volvo S90 Plus Dark

S90 üstün teknolojik özellikler konusunda göz dolduran pek çok donanıma sahip olarak sunuluyor.

Ellerinizi kullanmadan kolaylıkla bagajı açmanızı sağlayan sistemi, bagajda bulunan elektrik priz özelliği, lüks görünümüne katkı sağlayan kabin içi aydınlatmaları, arka ve ön yolcuların kendilerine göre ayarlayabileceği dört bölgeli klima sistemi, yüksek konfor sağlayan ısıtmalı ön ve arka koltuklar, Apple CarPlay, Google hizmetleri, Harman Kardon Premium Sound özelliği, navigasyon, telefon ve uygulamaları kontrol edebileceğiniz 9” orta ekranı sayesinde üst düzey teknolojiyi her an hissetmek mümkün.

Volvo S90 Plus Dark

İnternet sitesinde belirtilen model, donanım, opsiyon, renkler vs. üretici/distribütör firmaya bağlı olarak her zaman değişiklik gösterebilir; görseller ile temin edilen araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir. Bu alanda yer alan her türlü içerik sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlı olup bağlayıcı değildir. Her türlü açıklama veya donanım bilgisi için lütfen Otokoç satış noktalarını ziyaret ediniz.

Detaylı Bilgi için Kataloğu İnceleyin

Farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun farklı segmentlerdeki araçlara göz atabilirsiniz.