Volvo S60 Plus

Göz Alan Sedan Tasarımı ve Şık Ayrıntıları ile Öne Çıkan Volvo S60’ı Yakından Tanıyın

Konforu modern görünümle birleştiren iç mekanı ve sürüş keyfinizi artıran teknolojik özellikleri sayesinde her yolculuktan benzersiz bir keyif alacaksınız.

Volvo S60 Plus
Teknik Özellikler

Akıllı teknolojik özellikleri ve araç kullanmanın keyfini çıkarmanızı sağlayan teknik ayrıntılarıyla S60, üst düzey konfor sunuyor.

Gövde Tipi Sedan
Motor Hacmi(cc) 1969
Şanzıman 8 İleri Otomatik
Yakıt Tipi Benzinli Mild Hybrid
Emisyon EU6 D
Dış Renk Bright Dusk Gri Metalik, Dawn Silver Metalik, Denim Mavi Metalik, Fusion Kırmızı Metalik, Kristal Beyaz, Onyx Siyah Metalik, Platinum Gri Metalik, Thunder Gri Metalik
Öne Çıkan Özellikler
Panoramik Tavan
Panoramik tavan Volvo'nuzun içindeki herkes için harika bir ferahlık ve aydınlık deneyimi sağlıyor.
Kullanım Kolaylığı
S60’ın elleriniz doluyken bile bagajı kolayca açmanızı sağlayan özelliği sayesinde ayağınızı arka tamponun altına hareket ettirmeniz yetiyor.
Volvo S60 Plus
Panoramik tavan Volvo'nuzun içindeki herkes için harika bir ferahlık ve aydınlık deneyimi sağlıyor.
Volvo S60 Plus
S60’ın elleriniz doluyken bile bagajı kolayca açmanızı sağlayan özelliği sayesinde ayağınızı arka tamponun altına hareket ettirmeniz yetiyor.

İç ve Dış Tasarım

  • Lüks iskandinav hissine sahip iç döşemesi oldukça dayanıklı ve konforlu.
  • Modern tasarımını ortaya koyan dış tasarımı, güçlü görüntüsü sayesinde gözleri üzerine toplamayı başarıyor.
  • İç tasarımında koltuk renklerini dilediğiniz gibi değiştirebilir, seçenekler arasından istediğiniz jantı seçebilirsiniz.

Volvo S60 Plus

S60, sahip olduğu Google tabanlı sistem ile Google Asistan, Google Haritalar ve Google Play özelliklerini kullanıcılarına sunarak tüm sürüşlerinizde teknolojiyi hissetmenizi sağlarken, kolay erişimi ve kontrolü sayesinde sürüş esnasında ellerinizi direksiyondan ayırmanıza gerek kalmıyor.

Ayrıca yaşamı kolaylaştırmak ve kişisel Volvo’nuzdan daha fazlasını alabilmek için ayrıcalıklı özellikleriyle Volvo Cars her zaman yanınızda bulunuyor.

Volvo S60 Plus

Volvo S60 güvenlik özellikleri arasında bulunan çift kilitleme özelliği ile dışardan kilitediğiniz aracınızın camı kırılsa bile kapının içerden açılmasına izin vermiyor.

Elektrikli çocuk kilidi, darbe gücüne göre şişme düzeyi değişen iki aşamalı hava yastığı, yan ve perde hava yastıkları, merkezi kilit düğmeleri ve acil fren lambası gibi güvenlik ve sürücü destek sistemleri sayesinde güvenliğinizi en üst seviyede tutmak için bir çok özelliği içerisinde barındırırken size konforlu bir yolculuk deneyimi vadediyor.

Volvo S60 Plus

Teknolojik özellikleri ve güvenlik sistemleriyle öne çıkan Volvo S60, performans beklentisi olanların da beklentilerini karşılıyor.

Volvo S60, anında çekiş özellikli dört tekerlekten çekiş sistemi ve güçlü yol tutuşu ile göz doldururken, motorun boşa çalışmasını engelleyen start stop özellikleriyle de yakıt tüketimini ekonomik bir hale getiriyor, böylelikle çevre dostu bir kullanım sunuyor.

Volvo S60 Plus

İnternet sitesinde belirtilen model, donanım, opsiyon, renkler vs. üretici/distribütör firmaya bağlı olarak her zaman değişiklik gösterebilir; görseller ile temin edilen araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir. Bu alanda yer alan her türlü içerik sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlı olup bağlayıcı değildir. Her türlü açıklama veya donanım bilgisi için lütfen Otokoç satış noktalarını ziyaret ediniz.

Diğer Modelleri Keşfedin

Farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun farklı segmentlerdeki araçlara göz atabilirsiniz.