İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

S60 gelişmiş bir süspansiyona, çabuk tepki veren direksiyona ve daha hızlı, daha hassas elle vites değişimi sağlayan vites değiştirme kollarına sahip.

Four-C şasisiyle farklı ruh halleri, tarzlar ve araziler için tek bir düğmeye dokunarak 3 farklı sürüş modundan istediğinizi seçebilirsiniz.

S60 Teknik ve Donanım Özellikleri

D4 Dizel Motor Teknik Özellikleri
T3 Benzinli Motor Teknik Özellikleri 
T6 Benzinli Motor Teknik Özellikleri 
Polestar AWD Benzinli Motor Teknik Özellikleri 

Volvo S60 Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Çarpışma Enerjisini Emen Ön Yapı

volvo-s60-carpisma-emen-on-yapivolvo-s60-carpisma-emen-on-yapi

Ön yapının benzersiz geometrisi ve kapılardaki uzunlamasına çelik çubuklar çarpışma enerjisini otomobilin önünden arkasına doğru dağıtmaya yardım ediyor ve böylece sürücü ve yolcular üzerindeki darbe etkilerini azaltıyor. Az yer kaplayan, enlemesine yerleştirilmiş motor düzeni darbenin emilmesi ve enerjinin dağıtılması için maksimum alan sağlayarak korumanıza katkıda bulunuyor.

Sensus Connect

volvo-s60-sensusvolvo-s60-sensus

Sensus Connect'in yenilikçi teknolojisi, 7 inçlik orta ekranınızı internete bağlı bir bilgi ve eğlence merkezine dönüştürerek, eğlence, yön bulma, kontrol, bağlantı ve hizmetler için birçok kullanışlı araç içi uygulamaya erişmenizi sağlıyor. Aynı zamanda Volvo'nuzun gelecekteki web ve bulut tabanlı araç içi bilgi ve eğlence fonksiyonları için bugünden teknolojik olarak hazır olduğu anlamına geliyor.

Volvo On Call

volvo-s60-volvo-on-callvolvo-on-call

Volvo On Call ile Volvo'nuza uzaktan akıllı telefonunuzdan, iPad ya da giyilebilir bir cihazdan, örneğin, Apple Watch, Android Wear ve Microsoft Band 2'den erişmenize ve kontrol etmenize olanak tanıyan çeşitli akıllı çözümler sunuyor. Volvo On Call uygulaması ayrıca Windows 10 tabanlı PC ya da tablette de kullanılabiliyor. Hatta Flic düğmeleri ile de uyumlu ve bunlar sayesinde tekli görevleri, örneğin, otomobilinizi önceden ısıtmak gibi, ayrı uzaktan kumandalı düğmelere bağlayabilirsiniz ve bunları istediğiniz yerde tutabilirsiniz. Ne zaman isterseniz, depoda kalan yakıtla gidilebilecek mesafeyi, yakıt düzeyini, ortalama yakıt tüketimini, dışarıdaki hava sıcaklığını, kapıların kilitli olup olmadığını ve daha birçok şeyi kontrol edebilirsiniz.

Clean Zone Otomatik Fonksiyonu

volvo-s60-clean-zonevolvo-s60-clean-zone

Yeni Volvo'nuzda sıcak bir günde bile olsa hoş bir ortam sağlamak için, otomatik CleanZone fonksiyonu, uzaktan kumandanızla otomobilin kilidini açtığınızda tetiklenen bir havalandırma işlemi başlatıyor. Bu özellik, dışarıda hava en az 10°C olduğunda devreye giriyor. Otomatik CleanZone fonksiyonu, alerji ve astıma neden olan maddeleri, özellikle de yeni otomobilinizdeki yeni malzemelerden gazları ve kokuları havalandırmada çok başarılı bir iş çıkarıyor. Bu otomatik işlev, aracın ilk kullanım yıllarında kademeli olarak azalarak sonunda tamamen bitiyor.

%85 Geri Dönüşümlü

volvo-s60-geri-donusumvolvo-s60-geri-donusum

Her Volvo çevreye olan toplam etkisini azaltmaya yardım etmek için kullanışlı ömrünün sonunda geri kazanım ve geri dönüşüm işlemine olanak tanıyacak şekilde tasarlanıyor.

Blis Kör Nokta Bilgi Sistemi Ve Yan Trafik Uyarısı

volvo-s60-kor-noktavolvo-s60-kor-nokta

BLIS™ kör noktanıza giren ya da arkadan hızla yaklaşan araçlarla ilgili sizi uyarmaya yardım eden bir Volvo yeniliği. Kör noktanıza bir araç girdiğinde ya da arkadan hızla yaklaştığında, bu işlev sağ ve sol kapı direklerindeki bir uyarı ışığıyla sizi ikaz edebiliyor.

Yakıtlı Park Isıtıcısı

volvo-s60-yakitli-park-isiticisivolvo-s60-yakitli-park-isiticisi

Yakıtla çalışan bir ısıtıcı aracınızın daha kolay çalışmasını sağlayacak, kabini ısıtacak ve çevresel etkiyi azaltmanıza yardım edecek; soğuk bir motor sıcak bir motordan çok daha fazla zararlı emisyon üretir ve motor aşınmasını artırır. Isıtıcıyı orta ekran yoluyla doğrudan çalıştırabilirsiniz ya da aracınıza ısınmış ve buzları çözülmüş olarak girmek istediğiniz saati ayarlayabilirsiniz Otomobilinizde Volvo On Call varsa da, ısıtıcıyı akıllı telefonla başlatabilir ve motorunuzu önceden ısıtabilir ya da motoru çalıştırmadan kabinde hoş bir ortam sağlayabilirsiniz.

İç Özellikleri
S60 Kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayınız.