Otokoç Perakende Sıfır Araç Satışı

Araç Satın Alırken Otokoç Farkını Hissedin

Türkiye’de otomotiv sektörünün kurucusu olan Otokoç Otomotiv; köklü geçmişi ve profesyonel kadroları sayesinde araç satın alma yolculuğunuzda en deneyimli, en köklü ve en güvenilir kurumlardan biri olarak hizmet veriyor.

Otokoç’ta Size Uygun Bir Marka Mutlaka Var

Ford, Fiat, Volvo, Alfa Romeo, Jeep, Maserati ve Ford Trucks gibi dünyaca ünlü markalarının binek ve ticari modellerinin yetkili satıcılığına sahibiz. Türkiye çapında 47 satış noktasında geniş araç seçeneği, avantajlı koşullar ve sürdürülebilir kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde sizi hayalinizdeki araçla kolaylıkla buluşturuyoruz.

Sıfır Araç Alanlara Özel Finansal Koşullar

Otokoç, sıfır araç satış sırasında yararlanabileceğiniz özel faiz imkanları ile finansmanda da ayrıcalık yaratıyor. Fiat, Ford, Volvo, Fiat, Alfa Romeo, Jeep ve Maserati yetkili satıcı bayilerimize gelerek satış danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilir ve araç satın almada ilgili faiz ve finansman kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Satış Sonrası Güven de Otokoç’ta

Aracınızın periyodik bakımları için Otokoç Yetkili Servisleri’miz tüm yurt çapına yayılmış geniş şube ağıyla hizmetinizdedir.Otokoç servislerinde zamanınızın değerli olduğunu varsayımıyla hareket edilir; aracınız her daim söz verilen zamanda teslim alınır ve planlanan zamanda da teslim edilir. Konusunda tecrübeli ve uzman servis personel tarafından aracınızın sorunları çabuk ve etkili bir şekilde teşhis edilir, tam zamanında çözüme kavuşturulur. Yüksek teknolojili yeni nesil araçların bakımı özel uzmanlık ve ekipman gerektirdiğinden servislerimizde her zaman en güncel ve orijinal cihazlar bulundurulmaktadır.