İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

TEKNİK VE DONANIM ÖZELLİKLERİ

Transit Courier Teknik Özellikleri
Transit Courier Donanım Özellikleri

Ford Ttransit Courier Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Binek araç görünümü, ticari araç verimliliği

Ticari aracın dışı, stil oluşturmak üzere tasarlandığı kadar, kullanım amacına uygun şekilde imal edilmiştir. Örneğin, aerodinamik gövde şekli Transit Courier'a modern bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda, aerodinamik özelliklerini iyileştirerek azami yakıt verimliliği sağlıyor.

Hassas ve güvenli eşya saklama bölmeleri

ford-transit-manevra

Her iyi iş yeri gibi, ticari aracınız da akıllı saklama bölmeleri ile doludur. Orta konsolda, A4 dosyalarını her an elinizin altında tutabileceğiniz bir bölme mevcuttur. Ekstra güvenlik için, koltuk altında dizüstü bilgisayarınızı gözlerden uzak güvenle saklayabileceğiniz bir bölme bulunmaktadır. Hatta, her kapıda bulunan 1,5 litre ve 550 gr şişe tutucuların yanı sıra yolcu tarafında bulunan kullanışlı madeni para bölmesi ile birlikte ön kapı panelleri kullanabileceğiniz büyük bir alan sunar.

Yokuşlarda kalkarken daha fazla kontrol

ford-transit-yokus

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye veya ileriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2,5 saniye süreyle fazladan fren gücü uygular ve ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla süre ve kontrol sağlar. Kaygan yüzeylerde aracınızı durdurmak ya da hareket ettirmek istediğiniz zaman da yararlı bir özelliktir.

Hangi kapıları kilitleyip, hangilerini açacağınızı siz seçin

ford-transit-kilit

Yeni Transit Courier standart olarak uzaktan kumandalı merkezi kapı kilitleme sistemine sahiptir. Üstelik bu yeni kilit sistemi şimdiye dek olmadığı kadar güvenlidir. Sürücünün kapısında yer alan bir anahtarı etkinleştirmediğiniz sürece diğer kapılar güvenli biçimde kilitli kalırken, ihtiyacınıza göre tek bir kapıyı açabilirsiniz. Bu anahtar, aracın tüm kapı kilitlerini açıp kapamak için de kullanılmaktadır.

Katlanır tel ara bölme

ford-transit-tel-bolme

Katlanır ara bölme yalnızca 2,59 metreye varan uzunluktaki yükleri taşımanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda, bu yükler katlanmış yolcu koltuğunun üzerine yerleştirildiğinden sürücünün bu yüklerden korunmasını da kolaylaştırır. Bu özellik, Van modellerinde mevcuttur ve katlanıp kapanabilen ön yolcu koltuğuna sahiptir.

Yük bağlantı noktaları

ford-transit-baglanti

Yan duvarlarda bulunan sabit bağlama noktaları, aracınızın yük tabanının pürüzsüz kalmasını sağlıyor. Sistem, DIN ve ISO standartlarıyla uyumludur. Ayrıca, yan gövde duvarında bel ve omuz hizasında yer alan bağlantıların her biri 30 kg yük kapasitesine sahip.

Onarım kolaylığı sağlayan çok parçalı tampon

ford-transit-tampon

Sınıfındaki diğer ticari araçlardan farklı olarak, bir uçta çökme oluşması durumunda, Transit Courier'de tüm tamponu değiştirmeniz gerekmez. Bunu sağlayan, 3 bölmeli akıllı tasarımdır, dolayısıyla, bağımsız parçalar gerektiğinde düşük bir onarım maliyeti ile değiştirilebilir.

 

 

Güçlü ve yakıtı verimliliğine sahip dizel motorlar

ford-transit-dizel

Her manevranız daha kolay

ford-transit-manevra

Dönüş çapı yalnızca 10,5 m gibi çok düşük bir değerdir ve bu manevra, direksiyonun kilitten kilide yalnızca 2,6 tur dönüşü ile sağlanabilir. Sonuç: Dar alanlara kolayca park etme ve dar sokaklarda daha kolay manevra yeteneği.

İç Özellikleri
Ford Transit Courier kataloğu için tıklayın.
Ford Transit Courier fiyat listesi için tıklayın.