Özgürlük ve macera tutkusunun sembolü ALBA elektrikli ulaşım araçlarına Otokoç güvencesiyle sahip olun.

Elektrik enerjisinin ulaşım araçlarında etkin kullanımı konusundaki deneyimi ile bilinen ALBA; temiz teknolojiler, düşük karbon ayak izi, enerji verimliliği ve yeşil ulaşım temalarını benimseyerek kullanıcılara sürdürülebilir, elektrikli ve çevre dostu ulaşım çözümleri sunmaktadır.

Şehir hayatının getirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda yüksek performanslı Elektrikli Bisikletler ve Elektrikli Scooter üreten ALBA’nın sürdürülebilirliği ve konforu bir arada sunan Alba Fold X, Alba Fold 2, Alba Explorer ve Alba S Pro 2 model elektrikli ulaşım araçlarına Otokoç güvencesiyle sahip olun; geleceğin teknolojisini bugünden deneyimleyin.

Fold X

Alba Fold X, kullanıcıların beklentilerinden ilham alarak tasarlanmış bir step-thru katlanabilir elektrikli bisiklettir. Alçak kadro geometrisi sayesinde kolaylıkla inip-binme imkanı sunar, aynı zamanda güçlü performansıyla dikkat çeker. Bafang yüksek torklu hub motoru, tektro disk frenleri ve kalın e-bike lastikleri gibi özelliklerle donatılmıştır. Standart olarak sunulan 375Wh Li-ion bataryası ile uzun menzil ve konforlu bir sürüş sağlar. Gri veya gümüş renk seçenekleriyle estetik bir görünüme sahiptir. Yenilikçi özellikleri arasında mıknatıslı katlama özelliği, güçlendirilmiş ön ve arka aydınlatmalar, yenilenmiş batarya kitleme mekanizması ve güçlendirilmiş frenleri bulunur. Kişiselleştirme imkanı sunan opsiyonlarıyla Alba Fold X, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilebilir. Kutusundan çıkarıp sürmeye hazır bir şekilde gelir, böylece montaj gerektirmez. Alba Fold X, günlük ulaşımınızı konforlu ve çevre dostu bir şekilde sağlamak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Fold 2

Alba Fold 2, Türkiye'nin en sevilen katlanabilir elektrikli bisikleti olarak öne çıkıyor. Kadroya entegre edilmiş Li-İon bataryası sayesinde dengeli bir sürüş sunarken, farklı batarya, şarj aleti ve gösterge seçenekleri ile kişiselleştirilebilir. Yüksek performansıyla dikkat çeken bu bisiklet, Bafang Geared Hub Motor, Shimano Tourney aktarıcı, USB şarj desteği gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Kullanıcılarına 25-60 km menzil ve 24 km/s maksimum hız sunarken, kolay katlanabilir yapısıyla taşıma ve depolama konusunda da pratiklik sağlıyor. Alba Fold 2, hem günlük ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak hem de çevreye duyarlı bir seçim yapmak isteyenler için ideal bir tercih olabilir.

Explorer

Alba Explorer, şehir içi ve şehir dışı kullanım için özel olarak tasarlanmış bir elektrikli bisiklettir. Hafif tasarımı ve tamamen kadro içine entegre kablolarıyla kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar. 21.5’’ kadro boyuyla herkese uygun bir sürüş deneyimi sunar. Bafang geared hub motoru, 32Nm tork üreterek yokuşları kolaylıkla çıkmanızı sağlar. Disk frenleri ve özel üretilmiş Kenda lastikleriyle güvenli bir sürüş sunarken, çıkarılabilir bataryası ve USB portuyla herkesin her yeri keşfetmesini sağlar. Farklı batarya kapasitesi opsiyonlarıyla istediğiniz menzile sahip olabilir ve her zaman keşfetmeye hazır olabilirsiniz. Alba Explorer, kullanıcı dostu tasarımı ve performansıyla şehir maceralarınızı daha keyifli hale getirir.

S Pro 2

Alba S Pro 2, uzun menzili ve maksimum konforuyla dikkat çeken bir elektrikli scooter. Başlangıç bataryasıyla bile Türkiye'deki en uzun menzile sahip olan bu scooter, farklı opsiyonlarla %60'a varan daha uzun menzil sunar. Süspansiyonlu ön maşası ve geniş ayak koyma alanıyla konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Ayrıca, güçlü motoru ve güvenli fren sistemiyle dikkat çeker. Yenilikçi tasarımı ve fonksiyonel özellikleriyle Alba S Pro 2, elektrikli scooter deneyiminizi baştan aşağıya değiştirecek.