Elektrikli aracınızı kolay ve hızlı şarj etme imkanı sunan WAT AC Şarj Ünitelerine Otokoç ayrıcalığıyla sahip olun.

WAT Elektrikli Şarj Üniteleri, elektrikli araç kullanıcılarına mükemmel bir şarj deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Ev tipi şarj üniteleri, kullanıcıların araçlarını hızlı ve verimli bir şekilde şarj etmelerini sağlamak için gelişmiş teknolojiyle donatılmıştır. Otokoç'un güvencesi altında sunulan bu üniteler, endüstri lideri standartlarda üretilmiş olup, güvenilirlikleri ve dayanıklılıklarıyla öne çıkar. Ayrıca, Otokoç müşterilerimize sunduğumuz %10 indirim avantajıyla, kaliteli bir şarj çözümüne uygun fiyatlarla sahip olma fırsatı sağlıyoruz.

Avantajlı fiyatlarla elektrikli araç şarj ünitelerinde fırsatı için sadece birkaç adımda formu doldurarak, WAT AC Şarj Üniteleri'ne sahip olabilirsiniz. Kurulum bedelini ödemeden, profesyonel ekiplerimiz tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde monte edilir. Elektrikli araç sahipleri için tasarlanmış bu üniteler, kullanıcı dostu arayüzleri ve güvenilir performanslarıyla öne çıkar. Otokoç güvencesiyle sunulan WAT AC Şarj Üniteleri, müşterilerimize en iyi şarj deneyimini yaşatmayı hedefler.

AW Serisi

Modern, ergonomik bir tasarıma sahip AW Serisi şarj ünitesi; bireysel ve filo kullanımına uygun yapısı, 7,4 kW’a kadar ayarlanabilir güç seviyeleri, tip-2 uyumlu soketi ile aracınızı destekler. RFID kart okuyucu kullanıcı doğrulama özelliği sayesinde şarj işlemlerinizi kolayca başlatıp bitirebilme desteği sunar. IP55 koruma ile iç ve dış ortamlarda kullanım için elverişlidir. Ayrıca ünite 5m’lik kabloya sahiptir ve -30 °C- +50 °C aralığında verimli çalışabilmektedir.

AW serisine ait teknik dokümana buradan ulaşabilirsiniz.

AX Serisi

Modern, ergonomik bir tasarıma sahip AX Serisi şarj ünitesi; bireysel ve filo kullanımına uygun yapısı, 22 kW’a kadar ayarlanabilir güç seviyeleri, tip-2 uyumlu soketi ile aracınızı destekler. RFID kart okuyucu kullanıcı doğrulama özelliği sayesinde şarj işlemlerinizi kolayca başlatıp bitirebilme desteği sunar. IP56 koruma ile iç ve dış ortamlarda kullanım için elverişlidir. Ayrıca ünite 5m’lik kabloya sahiptir ve -30 °C- +50 °C aralığında verimli çalışabilmektedir.

AX serisine ait teknik dokümana buradan ulaşabilirsiniz.