İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Yaza Hazırlık İçin Yanında Ford Var

Ücretsiz yaz kontrolleri, akü ve sileceklerde %35 indirim, ücretsiz klima kaçak kontrolü, 149 TL’ye klima gazı dolumu, ücretsiz ozonla dezenfeksiyon hizmeti, Micron Air antiviral kabin filtrelerinde %35 indirim ve 4 lastik alımında 400 TL indirim avantajları Ford yetkili servisi Otokoç’ta sizi bekliyor.

Üstelik KDV dahil 549 TL ve üzeri servis harcamalarınıza piknik örtüsü hediye.

Otokoç servislerinde ücretsiz yaz kontrolleri fırsatı sizi bekliyor.

Üstelik KDV dahil 549 TL ve üzeri servis harcamalarınıza piknik örtüsü hediye.

Servislerimizde sizin için aldığımız bazı önlemler:
-Yetkili servislerimizi düzenli dezenfekte ediyoruz.
-Çalışanlarımız hijyen kurallarına göre hareket ediyor.
-Sosyal mesafeyi koruyoruz.
-Araçlarınızı alıp, teslim ederken dezenfekte ediyoruz.

Kampanya 26 Nisan – 18 Temmuz 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Ford yetkili servislerinde geçerli olup; tüm perakende binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Ücretsiz piknik örtüsü hediyesi KDV dahil 549 TL ve üzeri mekanik işlemlerde geçerlidir. Kampanya süresince her araç 1 kere faydalanabilir. Belirtilen KDV dahil 149 TL’lik klima gazı dolumu kampanyası R134A klima gazlarında geçerlidir. Transit split tipi klimalarda geçerli değildir. Ozonla dezenfeksiyon hizmeti, belirli bayiler tarafından verilebilmektedir. Uygulanacak kampanya indirimi tavsiye niteliğindedir. Belirtilen kampanyalar, başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.