İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Volvo XC40’a %0,79 Faiz Oranıyla veya Takas Avantajıyla Sahip Olun!

Volvo XC40 modeli için geçerli kredi kampanyası kapsamında %0,79 faiz oranı; XC40 modeli için 200.000 TL tutarında 12 ay vadeli kredi kullanımları için geçerlidir. Faiz kampanyasında yararlanmak istemeyen müşterilerimiz için aracın vergi öncesi tutarı üzerinden takas kampanyasına özel indirimler Otokoç Volvo Yetkili Satıcılarımızda. Söz konusu kampanyalar 31.03.2021 tarihine kadar geçerli olup, birlikte kullanılamaz. Detaylı bilgi için Otokoç Volvo Yetkili Satıcıları ile iletişime geçebilirsiniz.

*Volvo Car Turkey Otomobil Limited Şirketi, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yayınlanan kampanyaların içerikleri model, motor, üretim ayı bazında ve kendi içerisinde birbirinden farklılıklar gösterebilir. Kredi kampanyası Volvo Car Türkiye’nin tüm yetkili satıcılarında geçerlidir. Açıklanan kampanya koşul ve şartları çerçevesinin dışında hareket edilmesi durumunda Volvo Car Türkiye’nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Volvo Car Turkey istediği tarihte satış stratejisi ile kampanya şartlarını resmi duyuru eşliğinde, kısmen değiştirme ve/veya tamamen durdurma hakkını elinde saklı tutar.