İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Karşınızda yeni Volvo XC40: kendi küçük ama yenilikçilikte büyük SUV. Çarpıcı tasarımı, iyi düşünülmüş eşya yerleri ve akıllı teknolojisiyle şehir hayatı için üretildi.

Volvo XC40 Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Çarpıcı tasarım

Volvo XC40 şehir için özgün bir SUV. Volvo Cars'tan. Gençlik dolu tasarımı SUV oranlarıyla birleşerek cesur bir ifadeye sahip otomobil yaratıyor.

volvo-xc40-carpici-tasarim

Yüksekte oturun

Yerden yükseklik Volvo XC40'a güçlü bir duruş ve mükemmel görüş sağlıyor. Büyük jantlar ve lastikler her türlü yolla rahatça baş edebiliyor. Her şeyin üzerine çıkabilmenizi sağlayan bir SUV.

Daha kolay yükleme

Volvo XC40'a bir şeyler yüklemek ve indirmek, elleri kullanmadan, elektrikli açılıp kapanan bagaj kapağı sayesinde kolay. Otomatik olarak açmak ya da kapatmak için ayağınızı arka tamponun altında hareket ettirmeniz yeterli. Ayrıca katlanır, çıkarılabilir bir bagaj tabanı ve bir düğmeye dokunarak katlanabilen arka koltuk arkalıkları da var.

Akıllı teknoloji

Teknoloji Volvo XC40'ta insani bir hisse sahip. Kullanımı kolay orta dokunmatik ekrandan yüksek çözünürlükteki sürücü ekranına ve normal konuşmayı anlayan sesli kontrole kadar her şey karmaşıklığı azaltmak için var. Telefonunuzu kullanmak kadar doğal.

volvo-xc40-akilli-teknoloji

Ek bir çift göz

Her Volvo XC40'ta standart olan City Safety sizin için etrafı gözleyen bir yardımcı pilota sahip olmak gibi. Öndeki diğer araçları, yayaları, bisikletlileri ve büyük hayvanları algılıyor ve çarpışmak üzereyseniz uyarıyor. Zamanında tepki göstermezseniz, otomatik olarak fren yaparak çarpışmadan kaçınmanıza ya da etkisini azaltmanıza yardım ediyor.

Sizi yolda tutuyor

Yoldan Çıkma Önleme Sistemi sizi yolda tutarak güvende tutmaya yardım ediyor. Bu yeni özellik istemeden yoldan çıkmak üzere olduğunuzu algılarsa, direksiyon desteğini ve gerekirse fren desteğini kullanarak tekrar yolunuza dönmenize yardım ediyor.

Bırakın ışık içeri gelsin

Opsiyonel panoramik tavan gündüz kabini doğal ışıkla dolduruyor. Ayrıca güzel bir şekle sahip ön paneli ve özel dekor panelleri ile geceyi vurgulayan LED iç aydınlatma da ekleyebilirsiniz.

İç Özellikleri
XC40 Kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayınız.