İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

V60 Cross Country ile tüm yollar doğru yoldur. Hür türlü hava koşulunda her türlü yolla başa çıkabilecek yerden yüksekliğe sahip ve dört tekerlekten çekişli versiyonu bu yeteneğini daha da artırıyor.

Asfalt yollarda yüksek hızla viraj alırken Viraj Çekiş Kontrolü virajlarda size hissedilir bir fark sunacak.

V60 Cross Country Teknik ve Donanım Özellikleri

D4 Dizel Motor Teknik Özellikleri 

Volvo V60 Cross Country Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Sensus Navigasyon

volvo-v60-sensus-navgiasyonvolvo-v60-sensuz-navigasyon

Sensus Navigasyon sayesinde tüm yön bulma özelliklerine Volvo'nuza akıllıca entegre edilmiş şekilde sahip oluyorsunuz. Güvenliğiniz için, sistem dikkatinizi trafikten ayırmadan kolaylıkla kullanılabiliyor. Park yeri bulmanıza ve park ücretini ödemenize yardımcı olabiliyor, bulunduğunuz konumu arkadaşlarınızla paylaşabiliyor veya şehirde en iyi kahveyi içebileceğiniz yeri bulabiliyor. Ayrıca İnternet'ten aldığınız bilgileri kullanabiliyor ve ilgi noktaları olarak yön bulma sisteminize kaydedebiliyorsunuz. Sesli kontrol ile ya da eviniz veya ofisinizden rahatlıkla akıllı telefonunuzu kullanarak gideceğiniz yeri ayarlayabiliyorsunuz.

Dört Tekerlekten Çekiş (AWD)

volvo-v60-awdvolvo-v60-awd

Gelişmiş AWD teknolojisi, Instant Traction™ özelliğiyle, tüm iklim koşullarında ve bütün yol yüzeylerinde sürüş dengesini ve çekişi iyileştirmeye yardım ediyor. Sürekli olarak tekerleklerin hızını, gaz kelebeğini, motor torkunu, motor devrini ve frenleri izleyen elektronik bir işletim sistemine sahip. Sürüş koşulları değiştikçe, en iyi çekişe sahip tekerleklere en fazla güç aktarılıyor.

Sürücü Uyarı Kontrolü (DAC)

volvo-v60-dacvolvo-v60-dac

Sürücü Uyarı Kontrolü, 65 km/s'nin üzerindeki hızlarda devrede olan sistemde bir kamera öndeki yolu izlerken, Sürücü Uyarı Kontrolü direksiyon hareketlerinizi izliyor ve normal sürüş tarzınızla karşılaştırıyor. İstikrarsız bir şekilde araç kullandığınızı algılarsa ya da uykulu veya dikkatsiz olduğunuza dair işaretleri tespit ederse, sesli bir uyarı veriyor ve gösterge panelinde mola vermenizi öneren bir mesaj görüntülüyor.

Kişisel Araç İletişim Cihazı Anahtarsız Sürüşlü

volvo-v60-keylessvolvo-v60-keyless

PCC, Volvo'nuz ile iki yollu iletişimi 'anahtarsız kullanım' ile birleştiren, gelişmiş bir uzaktan kumandadır. PCC yanınızda ise, kapı kolunu çektiğinizde otomobilin kilidi otomatik olarak açılıyor. Otomobili ön paneldeki düğmeye basarak çalıştırın ve park ettiğinizde kapı kolundaki düğmeye basarak otomobili kilitleyin. Günün ilerleyen saatlerinde, aracınızı kilitleyip kilitlemediğinizi merak ederseniz, dünyanın neresinde olursanız olun PCC size aracın bırakıldığı zamanki durumunu görüntüler.

Ergonomik Tasarımlı Spor Koltuklar

volvo-v60-ergonomik-tasarimli-spor-koltuklarvolvo-v60-ergonomik-tasarimli-spor-koltuklar

Volvo'nuzdaki spor koltukları size harika bir sürüş deneyimi sağlamak ve saatler süren sürüşten sonra bile gideceğiniz yere kendinizi zinde hissederek ulaşmanıza olanak tanımak için tasarladık. Ayrıca koltuklarımız ergonomik dolguya ve bacaklarınızdan omuzlarınıza kadar harika yan desteğe sahip.

Yan Perde Hava Yastığı

volvo-v60-yan-perde-hava-yastigivolvo-v60-yan-perde-hava-yastigi

Önden çapraz ya da yandan bir çarpışma halinde, Perde Hava Yastığı yanlarda oturan hem ön, hem de arka yolcuların kafalarının korunmasına yardım ediyor. Ayrıca ikincil darbeler gelmesi olasılığına karşı daha uzun süre korumak için birkaç saniye şişik halde kalıyor. Entegre yükseltici koltuklar bulunan Volvo'larda, Hava Perdesi, küçük yaştaki çocuklar için kafa korumasını arttırmak amacıyla aşağı doğru uzatıldı.

Temiz Renkler

volvo-v60-temiz-renkler

Çevreye zararlı çözücülerin kullanımını azaltmak için bütün Volvo dış renklerinde çözücü olarak su kullanılıyor. Buna ek olarak, boya tesislerimiz dünyanın en temizleri arasında.

İç Özellikleri
V60 Cross Country kataloğu için tıklayın.
Fiyat listesi için tıklayınız.