İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

V60 daha az yakıt ile saf bir sürüş zevki, hız ve performans sunuyor.

Altı ya da sekiz silindirli bir motor kadar güç sağlayan dört silindirli bir motora sahip. Ve direksiyondaki vites değiştirme kolları daha hassas elle vites değiştirme sağlıyor.

V60 Teknik ve Donanım Özellikleri

T3 Benzinli Motor Teknik Özellikleri 
T6 Benzinli Motor Teknik Özellikleri 
D4 Dizel Motor Teknik Özellikleri 
Polestar AWD Teknik Özellikleri 

 

Volvo V60 Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Park Yardım Kamerası

volvo-v60-park-yardim-kamerasivolvo-v60-park-yardim-kamerasi

Geri giderken daha da kolaylık sağlamak için Park Yardım Kamerası otomobilinizin arkasında ne olduğunu göstermeye yardım ediyor. Bu sistem entegre sürücü bilgi ekranını ve plakanın üzerine görülmeyecek şekilde yerleştirilmiş bir dijital kamerayı kullanıyor. Ekran üzerindeki kılavuz çizgileri daha iyi park etmek için ek yardım sağlıyor.

Trafik İşareti Bilgisi

volvo-v60-park-yardim-kamerasivolvo-v60-park-yardim-kamerasi

Trafik İşareti Bilgisi ile önemli yol işaretlerini kaçırmazsınız. Öne bakan bir kamera hız sınırını, "sollama yasak", "giriş yok" ve çeşitli diğer yardımcı tabelaları tespit ediyor. Ardından o tabela, mevcut kısıtlamalarla ilgili sürekli uyanık olmanızı sağlamak için sürücü ekranında orta göstergede görüntüleniyor. İsterseniz, Trafik İşareti Bilgisi hız limitini aştığınızda kibarca üç kez yanıp sönerek sizi görsel bir ikazla da uyarabiliyor. Bu da orta konsol menüsünden kolaylıkla ayarlanıyor.

Vites Değiştirme Kolları

volvo-v60-vites-degistirme-kollarivolvo-v60-vites-degistirme-kollari

Sürüşten zevk alıyorsanız, otomatik şanzıman için yeni vites değiştirme kollarımız direksiyonun başına geçtiğinizde eğlenceyi daha da artırıyor. Daha hızlı ve daha elle vites değiştirme kabiliyeti sağlıyorlar. Ellerinizi direksiyon simidinin üzerinde tutmanıza izin verdikleri için de aynı zamanda aracınızı her zaman yüzde 100 kontrol etmenizi sağlıyorlar. (Yalnızca 3 kollu direksiyon simidiyle birlikte)

Uzaktan Kumanda Hafızasına Sahip Elektrikli Sürücü Koltuğu

volvo-v60-kumandavolvo-v60-kumanda

Elektrikli sürücü koltuğu ve yan aynalar için hafıza fonksiyonu Volvo'nuzun araca her bindiğinizde kişisel tercihlerinize göre mükemmel bir şekilde ayarlanmış olmasını sağlıyor. Merkezi kilitleme için uzaktan kumandanızı her kullandığınızda sürücü koltuğu ve yan aynalar otomatik olarak tercihlerinize göre ayarlanır. Her uzaktan kumanda, o kumanda en son kullanıldığındaki ayarları çağırır. Ayrıca koltuktaki düğmeleri kullanarak üç adede kadar farklı koltuk ve yan ayna ayarını kaydedebilirsiniz. Ve ayarlanabilir bir elektrikli yolcu koltuğu da opsiyon olarak sunulmaktadır.

Yakıtlı Park Isıtıcısı

volvo-v60-yakitli-park-isiticisivolvo-v60-yakitli-park-isiticisi

Yakıtla çalışan bir ısıtıcı aracınızın daha kolay çalışmasını sağlayacak, kabini ısıtacak ve çevresel etkiyi azaltmanıza yardım edecek; soğuk bir motor sıcak bir motordan çok daha fazla zararlı emisyon üretir ve motor aşınmasını artırır. Isıtıcıyı orta ekran yoluyla doğrudan çalıştırabilirsiniz ya da aracınıza ısınmış ve buzları çözülmüş olarak girmek istediğiniz saati ayarlayabilirsiniz. Uzaktan çalıştırma ile aracın yanına gitmeden ısıtıcıyı devreye sokabilirsiniz. Otomobilinizde Volvo On Call varsa da, ısıtıcıyı akıllı telefonla başlatabilir ve motorunuzu önceden ısıtabilir ya da motoru çalıştırmadan kabinde hoş bir ortam sağlayabilirsiniz.

City Safety Şehirde Güvenlik

volvo-v60-guvenlikvolvo-v60-guvenlik

Örneğin yavaş hareket eden şehir trafiğinde rahat sürüş deneyimine katkıda bulunan standart City Safety/Şehirde Güvenlik teknolojisi öndeki duran ya da daha yavaş giden otomobilleri belirliyor ve gerekirse çarpışmayı önlemek ya da etkisini azaltmak için otomatik olarak fren yapıyor. Lazere dayanan teknoloji 4 km/s ile 50 km/s arasındaki hızlarda, hem gündüz hem de geceleyin yaklaşmakta olan bir çarpışmayı algılayabiliyor.

%85 Geri Dönüşümlü

volvo-v60-donusumvolvo-v60-donusum

Her Volvo çevreye olan toplam etkisini azaltmaya yardım etmek için kullanışlı ömrünün sonunda geri kazanım ve geri dönüşüm işlemine olanak tanıyacak şekilde tasarlanıyor.

V60 Kataloğu için tıklayınız.
Fiyat listesi için tıklayınız.