İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Transit’ine İyi Bakan, İşine de İyi Bakar

İşinizi ileri taşıyan Ford Transit'inizin bakım kampanyası ile kazanç Ford yetkili servisi Otokoç’ta

Bakım kampanyası kapsamında; işçilik de dahil olmak üzere motor yağı, yağ, yakıt ve hava filtresi değişimi; 2006 – 2011 model yılları arası Transit'iniz için 729 TL'den başlayan fiyatlarla, 3 yaş ve üzeri 2.2L Duratorq Transit aracınızın bakımı ise 969 TL’den başlayan fiyatlarla. 1

30 Haziran 2021 tarihine kadar bir Otokoç’a gelin,bakım kampanyasından faydalanın.

Kampanya 30 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir. Belirtilen fiyatlara KDV dahildir. 729 TL fiyat, 2011 yılına kadar üretilen 2.4L motor hacmine ve 7L karter hacmine sahip, 969 TL fiyat ise 2011 yılı ila 2017 yılları arasında üretilen aktif garantisi biten 2.2L motor hacmine ve 10.1L karter hacmine sahip Duratorq TDCi arkadan çeker Transit araçlar için geçerlidir. 2017 yılı ve sonrası üretilen 2.2L Duratorq Transit araçlar için geçerli olan bakım fiyatları hakkında yetkili servislerden bilgi alınabilir. 2011 yılı öncesi üretilen, farklı karter hacmine sahip diğer Duratorq TDCi motorlar için bakım ücretine ilave yağ bedeli eklenir. Transit bakım kampanyasında uygulananan indirim, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Belirtilen fiyatlar kampanyaya katılan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.