İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Tourneo Connect ve Transit Connect Modellerinde Avantajlı Bakım Fiyatları Sizi Bekliyor

5 yaş ve üzeri Connect araçlara özel KDV dahil 699 TLa/’ye bakım avantajı Otokoç Ford yetkili servislerinde. Üstelik KDV dahil 269 TL’ye ön, 499 TL’ye ön ve arka fren balatası değişimi fırsatı sizleri bekliyor.

Tourneo Connect ve Transit Connect modellerinde avantajlı bakım fiyatları sizi bekliyor.

5 yaş ve üzeri Connect araçlara özel KDV dahil 699 TL’ye bakım avantajı Otokoç Ford yetkili servislerinde. Üstelik KDV dahil 269 TL’ye ön, 499 TL’ye ön ve arka fren balatası değişimi fırsatı sizleri bekliyor. 1

1) Belirtilen tavsiye edilen kampanyalı satış fiyatları, Ford Transit Connect ve Tourneo Connect ve model yılı 2014’e kadar olan 1.8L motora sahip araçlarda geçerlidir. Belirtilen fiyatlara KDV dahildir. Kampanya, 30 Eylül 2021 tarihine kadar kampanyaya katılan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Arka fren balata değişimi, arka fren sistemi disk fren olan araçlarda geçerlidir.