İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

TİCARETTE ÖNE GEÇİN

Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford.
Ağustos ayına özel kampanyalardan size göre olanı seçin.
Ford'da tüm ticari araçlar 3 yıl sınırsız km garantisiyle sunuluyor.

Test Sürüşü için Randevu Alın
Yeni Araç Teklif Formu için tıklayın

Ford Ticari Araçlara Özel İndirim Fırsatı
06 Ağustos 2019'a kadar, 2018 model yılı ve 2019 model yılı belirli Ford ticari araç satın alımlarında geçerli indirim kapsamında siz de yeni bir Ford Ticari Araç sahibi olun.

%4 indirimi geçerli Ford ticari araç modelleri:
Ford Transit Courier, Ford Transit Connect, Ford Transit Custom Van, Transit Van, Ford Transit Kamyonet, Ford Ranger.

%5 indirimi geçerli Ford ticari araç modelleri:
Ford Tourneo Courier Kombi, Ford Transit Custom Kombi/Kombi Van, Ford Transit Custom Minibüs, Ford Tourneo Connect.

Peşin Alım Fırsatı
%0 faiz fırsatından faydalanmayıp, ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için 2018 model yılı ticari araçlarda %4 indirim,
2019 model yılı ticari araçlarda da %2 indirim Otokoç Showroom’larında.

%0 Faiz Fırsatı
06 Ağustos 2019'a kadar faiz farkı ödemeden yeni bir Ford ticari araç sahibi olun.

F Kasko, bakım paketi veya Ford Güvence ile Her şey dahil finans paketi kapsamında;
- Ticari araçlara özel 50.000 TL 12 ay %0 faiz fırsatından faydalanın.

Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

06 Ağustos 2019'a kadar geçerli özel indirim fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; Transit Connect, Custom Van, Transit Van, Transit Kamyonet, Transit Courier ve Ranger modellerinde %4, Courier Kombi, Custom Kombi/ Kombi Van, Custom Minibüs ve Tourneo Connect modellerinde %5 oranında uygulanmaktadır.Transit Minibüs modelleri kampanyaya dahil değildir. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilebilmektedir.

06 Ağustos 2019'a kadar geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; 2018 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %4 oranında, 2019 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %2 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.

06 Ağustos 2019'a kadar geçerli 50.000 TL 12 Ay %0 Faiz ticari araç satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko, Bakım Paketi veya Ford Güvence ile tüm Ford ticari araçlarının satın alımlarının konu olduğu 50.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 4.166,67 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı % 0,1977 ; yıllık toplam maliyet oranı % 2,3729 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.