İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

TİCARETTE ÖNE GEÇİN

Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford. Ekim ayına özel kampanyalardan size göre olanı seçin. Ford'da tüm ticari araçlar 3 yıl sınırsız km garantisiyle1 sunuluyor.

Kamu Bankaları İş Birliği ile %0,49 Faiz

31 Ekim 2019'a kadar %0,49 faiz ile yeni bir Ford ticari araç sahibi olun.
Ford Transit Okul Minibüsü hariç tüm ticari araçlara özel; 72.000 TL, 36 ay, %0,49 faiz fırsatından faydalanın.
Ford Transit Okul Minibüsü modellerinde geçerli; 100.000 TL, 36 ay, %0,49 faiz fırsatı Otokoç Showroom’larında!

Ford Ticari Araçlara Özel İndirim Fırsatı

Ekim ayı boyunca Courier, Connect ve Ranger araç satın alımlarında geçerli %5, Transit ve Custom araç satın alımlarında geçerli %4 indirim kapsamında siz de yeni bir Ford Ticari Araç sahibi olun.2

Peşin Alım Fırsatı

%0,49 faiz fırsatından faydalanmayıp, ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için Courier hariç tüm Ford ticari araçlarda %4, Courier model araçlarda ise %7 indirim Otokoç Showroom’larında!3

1) Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2) 03 - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerli tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden Courier, Connect ve Ranger modellerinde %5, Transit ve Custom modellerinde %4 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilebilmektedir.

3) 03 - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; Courier hariç 2019 model yılı tüm Ford ticari araçlarda %4 oranında, 2019 model yılı Courier araçlarda %7 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.