İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Sağlık Çalışanlarımıza Özel Servis Kampanyası

31 Mart 2021 tarihine kadar Otokoç servislerimize periyodik bakım için gelen tüm sağlık çalışanlarımızdan işçilik ücreti alınmayacaktır.

Kampanya koşulları; 28.03.2020 – 31.03.2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyamız araç ruhsat sahibi sağlık çalışanları için geçerli olacaktır. Araç ruhsat sahibi sağlık çalışanının, çalıştığı kurumdan tabi olduğu odalardan alacağı üyelik belgesi veya Sağlık Bakanlığı’ndan alınan personel kimlik kartı belgelerinden birinin aslını Otokoç Servisimize ibraz etmesi gerekmektedir. Askeri doktorlar ve askeri kurumda çalışan sağlık görevlileri de tıp alanında çalıştıklarını gösterir personel kimlik kartlarını ibraz etmek suretiyle kampanyadan yararlanabileceklerdir. Kamyon şubelerimiz kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya dahil olan sağlık çalışanları; Doktorlar, diş hekimleri, hemşireler, sağlık memurları, veterinerler, eczacılar, Sağlık Bakanlığı (merkez) çalışanları, askeri doktorlar, laboratuvar teknisyenleri.