İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

POLEN FİLTRESİNDE KIŞ KAMPANYASI

Daha rahat bir kış geçirmen için yanında Ford var. Size en yakın Ford Yetkili Servisi’ne gelin, polen filtrelerinde %25 indirim kampanyasından faydalanın, kışa hazırlıklı girin. *

Kampanya 4 Ekim – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Ford yetkili servislerinde geçerli olup; Ford Trucks hariç tüm perakende binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Akü, silecek ve polen filtresi kampanyası sisteme tanımlı akü, silecek ve polen filtrelerinde geçerlidir. Kampanyalar süresince her araç birer kere faydalanabilir. Uygulanacak kampanyalar, indirim tavsiyesi niteliğindedir ve diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Ford yetkili servisler tarafından ek indirim ve sair fayda hakkı saklıdır. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.