İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

OTOKOÇ FORD SERVİS'LERİNDE USTA İŞİ FİKS MENÜLER, EKONOMİK FİYATLAR...

4 yaş ve üzeri binek ve ticari araçlarınıza özel cazip fırsatlar Ford Eko Servis menüsünde!

Ford Eko Servis Menüsü

· Motor yağı değişimi
· Yağ filtresi değişimi
· Hava filtresi değişimi
· İşçilik
· 4 yaş ve üzeri Focus aracınıza özel 409 TL'den başlayan fiyatlar,
· 4 yaş ve üzeri Fiesta aracınıza özel 489 TL'den başlayan fiyatlar,
· 4 yaş ve üzeri Transit Connect aracınıza özel 609 TL'den başlayan fiyatlar,
· 4 yaş ve üzeri Transit Van aracınıza özel 409 TL'den başlayan fiyatlar,

Eko Servis menülerinde! Orijinal yedek parça güvencesiyle, uzman ellerden bakım-onarım fırsatı Otokoç Ford Servis’lerinde sizleri bekliyor!

Eko Servis menüleri araç satış tarihine göre 4 yaş ve üstü olan, Ford Otosan tarafından model yılı, motor ve yakıt tipine göre belirlenen araçları kapsar. Eko Servis menüsü alabilecek araçlar sisteme tanımlanmıştır ve sisteme tanımlı olmayan araçlarda geçerli değildir. Standart garantisi e FordGüvence kapsamındaki araçlar faydalanamaz. Eko Servis periyodik bakım değildi ve sadece aracınızın motorunun temel bakımını gerçekleştirmektedir. Motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi ve işçiliği kapsamaktadır. Menü dışında talep edilen yedek parça ve işçilikler mevcut fiyatlarından faturaya eklenecektir. Eko Servis menüleri Ford Otosan tarafından düzenlenmiş olup Ford Otosan ve Ford yetkili servisleri ile ortaklaşa uygulanmaktadır. Tanımlı olan fiyat sabit olup başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Eko Servis menüleri ve fiyatları aracın modeli ve motor tipine göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlara KDV dahildir. Belirtilen fiyatlar 31 Aralık 2018 tarihine kadar kampanyaya dahil olan Ford yetkili servislerinde geçerli kampanyalı fiyatlardır. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilir. Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

*Belirtilen 409 TL`lik fiyat 1998 – 2004 model yılı Focus araçlar için tanımlanan EkoServis menülerinde geçerlidir.

** Fiesta için belirtilen fiyat 2008 – 2011 satışlı 1.25L/1.4L/1.6L Duratec motorlarda geçerli değildir.

Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

ONA OLAN SEVGİMİZ SONSUZ

8 yaş ve üzeri Ford'unuza özel %35 servis indirimi Ford Yetkili Servisi Otokoç’larda.

Kampanya 01 Haziran 2018 tarihinde başlayacak olup aracın satış tarihine göre 8 yaş ve üzeri (01.01.2010 ve öncesi yıllarda satışı yapılan) binek ve Connect araçları kapsamaktadır. Perakende müşterilerde Ford LifeCard ile yapılacak alışverişlerde, tüzel müşterilerde ise 01.01.2010 ve öncesi yıllarda satışı yapılan araçlarda geçerli olup, kampanya mekanik servis ve periyodik bakımlardaki yedek parça ve işçilikleri kapsamaktadır. Kaporta ve lastik alımlarında belirtilen indirim geçerli değildir ve başka kampanya indirimleri ile birleştirilemez. Belirtilen indirim, kampanyaya katılan Ford yetkili servislerinde geçerlidir. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. kampanyalarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.