Servis Kampanya Bitiş Tarihi: 30.06.2022

FIAT Yetkili servislerinde 300 TL’ye varan OPET veya Aygaz Otogaz Yakıt Puan Hediye

Kampanya 1 Nisan-30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Otokoç FIAT Yetkili servislerinde KDV Dahil 1.000TL, 1.500 TL, 2.000 TL, 2.500 TL, 3.000 TL değerinde mekanik işlemleri için servis harcaması yapan bireysel müşterilerimize Opet istasyonlarında tek seferde 350 TL ve üzeri benzin ve motorin, Aygaz istasyonlarında tek seferde 200TL ve üzeri oto gaz alımlarında geçerli sırası ile 100TL, 150 TL, 200 TL, 250TL, 300TL değerinde yakıt puan hediye edilecektir. Yakıt puanı yüklemesi Otokoç FIAT servislerinde belirtilen koşullarda işlem yapan ve adına fatura kesilen müşterinin Otokoç FIAT Yetkili Servislerinde ilgili iş kabul kartı faturası kesilirken kayıt edilen cep telefonuna, fatura kesim tarihi itibariyle en geç 3 iş günü sonra yüklenecektir ve sms ile bilgi verilecektir.

Kampanya kapsamında yüklenecek puanlar sadece Opet marka ve logosu altında faaliyet gösteren ve kampanyaya dahil akaryakıt istasyonlarından akaryakıt (benzin, motorin) alımlarında tek seferde, Aygaz marka ve logosu altında faaliyet gösteren ve kampanyaya dahil Otogaz istasyonlarından otogaz alımlarında parçalı şekilde harcanabilir. Müşterilerimiz Opet yakıt ve Aygaz Otogaz hediyesinden sadece birinden faydalanabilir.

Puanlar kampanyaya dahil Opet ve Aygaz istasyonlarındaki market görevlisine cep telefonu numarası söylenerek, cepten tanıma uygulaması üzerinden harcanabilecektir.

Yakıt puanların son kullanma tarihi 30.09.2022’dir. Her müşteri yakıt puan kampanyasından bir kez faydalanabilir. Opet, Aygaz ve TOFAŞ kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yapı Kredi World taksit kampanyası 7+5 taksit veya 7 taksit+1 ay taksit erteleme olarak sunulmaktadır. Farklı kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez. Kampanyalardan yararlanabilmek için FIAT Yol Arkadaşım mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek, ücretsiz üyeliğinizi tamamlamanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için fiat.com.tr ve Müşteri İlgi Merkezi: 444 22 55

1. Kişisel Bilgiler

*Bu alan boş bırakılamaz. *Geçersiz ad
*Bu alan boş bırakılamaz. *Geçersiz ad
*Bu alan boş bırakılamaz. Lütfen geçerli bir T.C. kimlik numarası giriniz.
*Bu alan boş bırakılamaz. *Geçerli bir numara giriniz.
*Bu alan boş bırakılamaz. *Geçersiz e-posta adresi.
*Geçerli bir numara giriniz.

2. Araç Bilgileri

*Bu alan boş bırakılamaz.
*Bu alan boş bırakılamaz.
*Bu alan boş bırakılamaz. Geçersiz Araç Plakası
*Bu alan boş bırakılamaz. *Yalnızca sayı giriniz.

3. Servis Bilgileri

*Bu alan boş bırakılamaz.
*Bu alan boş bırakılamaz.
*Bu alan boş bırakılamaz.
*Bu alan boş bırakılamaz.
Aydınlatma metni kapsamında Otokoç Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim şirketi tarafından;

Otokoç Söğütözü

  • Yetkili Satıcı
  • Yetkili Servis
  • Adres: Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. Koç Kuleleri C Blok No: 2 D: 8-9 Çankaya/Ankara
  • Telefon: (0312) 220 55 02
fweefefwefwe