İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

İşin En Güzel Yanı Ford Ticari Ailesi Sahibi Olmak

Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford. Ford Ticari Ailesi'ne özel fiyatlarla, 3 yıl sınırsız km garantisi1 ve %0 faiz fırsatı ile sahip olabilirsiniz.

Ford Ticari Araçlara Özel Peşin Alım Fırsatı

Ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için 2020 model yılı Connect ve Ranger hariç tüm Ford ticari araçlarda %3, Connect ve Ranger araçlarda %4 indirim Otokoç Showroom’larında.

Düşük Faiz Fırsatı

30 Eylül 2020 tarihine kadar düşük faizler ile yeni bir Ford ticari araç sahibi olun.
Ford Transit Minibüs ve Transit Kamyonet hariç tüm ticari araçlara özel; 100.000 TL, 12 ay, %0,49 faiz fırsatından yararlanın.3 Ford Transit Minibüs ve Transit Kamyonet modellerinde geçerli; 130.000 TL, 12 ay, %0,49 faiz fırsatı Otokoç Showroom’larında.4

1) Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2) 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; 2020 model yılı Connect ve Ranger hariç tüm Ford ticari araçlarda %3, Connect ve Ranger araçlarda %4, Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.

3) 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerli belirtilen aylık %0,49 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 100.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 5.614,64 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 1.072,75 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı 0,6800%; yıllık toplam maliyet oranı 8,4134% olmaktadır. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş kampanya ile ilgili değişiklik hakkını saklı tutar.

4) 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerli belirtilen aylık %0,49 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 130.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 11.199,04 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 1.387,75 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı 0,6700%; yıllık toplam maliyet oranı 8,4028% olmaktadır. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otomotiv San. A.Ş kampanya ile ilgili değişiklik hakkını saklı tutar.