İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Ford Trucks İnşaat Serisi varsa zorluk da neymiş?

Ford Trucks Yeni İnşaat Serisi en zorlu şartlarda bile muazzam çekiş gücü sunan yeni 13 litre Ecotorq motora sahiptir. Artık standart hale gelen motor freni ise gerektiğinde gücü dizginleyebilmeniz için hazırdır. Opsiyonel otomatik şanzıman sayesinde yüksek konfor sunarken yüksek performanslı opsiyonel yardımcı fren Intarder ile güvenliği en üst seviyede tutar.

4 çekerli damperler ve mikserlerden aradığınız ne varsa, cerli damperler ve hafif inşaat serilerinden ne bekliyorsanız, Yeni Ford Trucks İnşaat serisi’nde aradığınızdan ve beklediğinizden daha fazlasına sahip olacaksınız.

İç Özellikleri
İnşaat Serisi kataloğunu indirmek için tıklayın. İnşaat Serisi opsiyon fiyat sirküleri için tıklayın. İnşaat Serisi fiyat listesi için tıklayın.