HAYALİNİZDEKİ FORD'A SAHİP OLMANIN 'BİR BAŞKA' YOLU: MAYIS AYI FIRSATLARI

Ford’da tüm binek araç modelleri 4 yıl veya 100.000 km garanti ile sunuluyor.

31 Mayıs'a kadar;
- Ford Focus Titanium dizel modellere Her Şey Dahil Finans Paketi ile 50.000 TL`ye 25 ay %0,99 Faiz fırsatı* ile sahip olabilirsiniz.

Ford Options Fırsatı

- 2017 model yılı Yeni Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo ve Ford C-MAX otomobillerde tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %8**, 2017 model diğer otomobillerde tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %6*** kampanya desteği fırsatından yararlanabilirsiniz.

- 2017 model yılı Ford Focus, Ford Mondeo ve Ford C-MAX otomobillerde Her Şey Dahil Finans Paketi ile Ford Options kullanılmaması durumunda tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden olacak şekilde %4****, diğer otomobil modellerinde %3***** takas desteği fırsatından faydalanabilirsiniz.

- 2018 model yılı Ford otomobillerde Her Şey Dahil Finans Paketi ve Ford Options kredisi kullanılması durumunda tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %4****** kampanya desteği fırsatı Otokoç Showroom’larda.

*05 - 31 Mayıs tarihleri arasında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile Ford Focus otomobillerin titanium donanım seviyesi dizel motor seçeneği ile satın alımlarının konu olduğu 50.000 TL tutarlı ve 25 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.323,45 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 262,5 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,3179 ; yıllık toplam maliyet oranı %15,8150 olmaktadır. Kampanya dahilinde satışı yapılan binek araçlarda 4 yıl veya 100bin km (Hangisi önce dolar ise) üretici güvencesi uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.İlanda kullanılan araç görseliyle pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir. Focus’nun CO2 salımı 99-146g/km arasında, yakıt tüketimleri l/100km: şehir içi 4,2- 8,7, şehir dışı 3,6-4,9, ortalama 3,8-6,3 arasındadır. (Opsiyonel donanım, aksesuarlar, jantlar ve lastikler yakıt tütketimini farklı etkileyebilir.)

**05 - 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli belirtilen %8 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %8 kampanya desteği, 2017 Model Yılı Yeni Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo ve Ford C-MAX alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulu ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.

*** 05- 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli belirtilen %6 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %6 kampanya desteği, 2017 Model Yılı Ford Kuga, Ford Courier Journey, Ford S-MAX, Ford Galaxy alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulu ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.

****05 - 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli belirtilen %4 takas kampanyası desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %4 kampanya desteği, 2017 Model Yılı Yeni Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo ve Ford C-MAX alımlarında geçerlidir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*****05 - 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli belirtilen %3 takas kampanyası desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %3 kampanya desteği, 2017 Model Yılı Ford Kuga, Ford Courier Journey, Ford S-MAX, Ford Galaxy alımlarında geçerlidir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*****05 - 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli belirtilen %4 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %4 kampanya desteği, 2018 Model Yılı Ford Fiesta, Ford Ecosport, Ford Focus, Ford C-MAX, Ford Mondeo, Ford Kuga, Ford Courier Journey, Ford S-MAX, Ford Galaxy alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulu ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.