Ford Kuga Style

Kusursuz Tasarım ve Teknoloji, Ford Kuga Style'ın Vazgeçilmez Özelliklerini Keşfedin

Üst düzey performans ve konforu bir arada sunan benzersiz bir SUV özelliği taşıyan Ford Kuga Style, Lüks iç tasarımı, geniş yolcu ve yük alanı, güvenlik özellikleri ve modern teknolojileriyle sizi etkileyici bir sürüş deneyimine davet ediyor. Otokoç olarak, sizleri bu ayrıcalıklı dünyayı keşfetmeye davet ediyoruz.

Ford Kuga Style
Teknik Özellikler

Ford Kuga Style teknik donanımları, güçlü motoru ve olağanüstü bir yolculuk deneyimi sunmasıyla kullanıcılarının gönüllerini kolaylıkla çalıyor.

Gövde Tipi Suv
Motor Hacmi(cc) 1497
Şanzıman 6 İleri Manuel, 8 İleri Otomatik
Yakıt Tipi Benzinli
Emisyon EU6.2 (C and D-Temp)
Dış Renk Akik Siyah Metalik, Blazer Mavi Opak, Buz Beyazı Opak, Kurşun Gri Metalik, Manyetik Gri Metalik, Mercan Kırmızı Özel Renk, Pasifik Mavi Metalik, Platin Beyaz Özel Renk
Öne Çıkan Özellikler
Teknolojik Donanım Konforla Birleşti
Yüksek teknolojili ve kullanışlı özellikleriyle sürüş deneyimini daha konforlu hale getirir, tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kazanan yapısal özellikleri içerisinde barındırır.
Herkese Hitap Eden Bir Otomobil
Geniş iç hacmi ve üstün sürüş özellikleri sayesinde ailelerin ve macera severlerin tercih ettiği bir araç özelliği taşır.
Ford Kuga Style
Yüksek teknolojili ve kullanışlı özellikleriyle sürüş deneyimini daha konforlu hale getirir, tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kazanan yapısal özellikleri içerisinde barındırır.
Ford Kuga Style
Geniş iç hacmi ve üstün sürüş özellikleri sayesinde ailelerin ve macera severlerin tercih ettiği bir araç özelliği taşır.

İç ve Dış Tasarım

  • Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmış koltukları ve iç detaylar, mekânın daha konforlu olmasını sağlıyor.
  • Yüksek kaliteli ses sistemi, yolculuk anında sizi olmak istediğiniz yere götürmeyi başarıyor.
  • Şık ve modern tasarlanmış arka farlar ve arka tampon göz alıcı bir duruş sergilemesini sağlıyor.
  • Aerodinamik hatları ve alüminyum alaşımlı jantları ile sportif görünüm yakalamayı başarıyor.

Ford Kuga Style

Sürücü ve yolcuların güvenliğini oldukça önemseyen Ford Kuga Style, birçok güvenlik özelliğine sahiptir. Örneğin çarpışma anında yolcuların zarar görmesini önleyen ön ve yan hava yastıkları, şerit takip sistemi ve şeritte kalma yardımcısı, çarpışma önleme yardımcısı, gece görüş ve yaya algılama özelliği gibi birçok güvenlik donanımını içerisinde barındırmaktadır.

Ayrıca araçta bulunan E-Call acil durum arama yardımı , ISOFIX bağlantı noktaları, hız kontrol sistemi ve yokuş kalkış destek sistemi gibi özellikler de güvenliği artırmaktadır.

Ford Kuga Style

Ford Kuga Style, yüksek performansa sahip olarak üretilen bir otomobildir. 1,5 litrelik benzinli EcoBoost motoru 120 PS güç üretir ve 0-100 km/s hızlanmasını 11,6 saniyede tamamlayabilir.

Ayrıca 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatik şanzıman seçeneklerinin yanında güçlü torku sayesinde düşük devirlerde bile yüksek performans sunar. 4x2 tekerlekten çekiş sistemi de aracın yolda daha iyi bir tutunma ve yol tutuş sağlamasına yardımcı olur.

Ford Kuga Style

Sürücü alanını oldukça elverişli kullanmak isteyen Ford Kuga Style, birçok bilgi ve eğlence aygıtları, sürüş ve güvenlik yardım sistemlerini kullanıcıların kolaylıkla ulaşılabilecek şekilde konumlandırılmıştır.

Sürücülerin konforunu artıran birçok özelliğe sahip olan Ford Kuga, ayrıca direksiyondan kumandalı radyo / MP3 çalabilen müzik sistemi, Bluetooth ve USB bağlantı noktası, Apple CarPlay & Android Auto ve Ford SYNC & 8” Bilgi - Eğlence sistemi ile kullanıcı dostu bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Ford Kuga Style

İnternet sitesinde belirtilen model, donanım, opsiyon, renkler vs. üretici/distribütör firmaya bağlı olarak her zaman değişiklik gösterebilir; görseller ile temin edilen araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir. Bu alanda yer alan her türlü içerik sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlı olup bağlayıcı değildir. Her türlü açıklama veya donanım bilgisi için lütfen Otokoç satış noktalarını ziyaret ediniz.

Diğer Modelleri Keşfedin

Farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun farklı segmentlerdeki araçlara göz atabilirsiniz.