İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Ford Transit Custom, çağdaş dış tasarım özelliklerini, ticari bir araçtan ummayacağınız düzeydeki konforla buluşturuyor. İç ve dış tasarımı, kullanışlılık ve işlevsellik düşünülerek tasarlandı.

TEKNİK VE DONANIM ÖZELLİKLERİ

Transit Custom Teknik Özellikleri
Transit Custom Donanım Özellikleri

Ford Transit Custom Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Daha az yorucu, daha ekonomik yolculuklar

ford-transit-custom-ekonomik

Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı özellikli Hız Kontrol Sistemi, aracınızın hızını tercih ettiğiniz düzeyde tutmanıza yardımcı olur. Yakıttan tasarruf etmenizi sağlar, hızlanma olasılığınızı azaltır ve tüm hız sınırlandırıcı sistemlerde olduğu gibi sizin yerinize hız düzeyini koruyarak, sizi bu zahmetten kurtarır.

İhtiyaç olduğunda otomatik olarak yanan ön farlar

ford-transit-far

Transit Custom'da bulunan sensörler, ışıktaki azalmayı algılayıp, otomatik sistemle çalışan farları devreye sokar, bu sayede akşam karanlığında sürüşü kolaylaştırır. Farlar, aracınız tünele girdiği zaman da otomatik olarak yanar. Otomatik Yanan Ön Farlar, Net Görüş Paketiyle birlikte isteğe bağlı seçenek olarak sunulmaktadır (yukarıdaki bölüme bakınız).

Kapanarak kendilerini koruyan yan aynalar

ford-transit-ayna

Deluxe serilerde sunulan elektrikli katlanabilen yan aynalar, kazayla gelebilecek zararlara karşı korunma amacıyla bir düğme dokunuşuyla içe doğru kapanır. Donma ısılarında bile net görüşünüzü sağlamak amacıyla aynalarda yan sinyaller ve ısıtma özelliği bulunur

Devrilmeye karşı kesintisiz koruma

ford-transit-koruma

Devrilme Kontrol Sistemi (ARM), Transit Custom aracınızı izler ve devrilmeye yol açabilecek tehlikeli seyir koşullarını saptar. Sistem gerekli durumlarda müdahale edip, hızı kontrol altına almak ve dengeyi sağlamak için Elektronik Stabilite Programını devreye sokar.

Çarpışma halinde Acil Yardım

ford-transit-acil

Herhangi bir kaza durumunda, hava yastığının devreye girmesi veya yakıt pompasının kapanmasıyla birlikte Ford SYNC'in ödüllü Acil Yardım özelliği etkinleşir. Böylece, cep telefonunuz SYNC'e bağlı olduğu sürece, bu teknoloji acil yardım servislerini aramak, GPS koordinatları gibi önemli bilgileri vermek ve sizin de onlarla konuşmanızı sağlamak için cep telefonunuzu kullanabilir.

Yük uzunluğu boyunca, benzersiz eşya bölümü

ford-transit-yuk

Transit Custom Van, yük alanının uzatılabilmesini sağlayan benzersiz bir özelliğe sahip. Aracın yolcu ile yük kabinleri, tam en ve boy ölçülerindeki bir bölme paneliyle ayrılmıştır; bölmenin taban seviyesinde yukarı doğru katlanan bir uzun yük yükleme kapağı bulunur. Bu sayede, kısa şasili modellerde bile 3 metreye kadar uzunluktaki yükünüzü arka kapıdan itibaren, ikili yolcu koltuklarının altına kadar uzatarak yerleştirebilirsiniz. Bu akıllı özellik, değerli malzemenizi tavan üzerinde açıkta taşımak yerine aracınızın içinde korumanızı sağlar.

Yük tabanı için özel olarak geliştirilen koruma

ford-transit-yuk-koruma

İsteğe bağlı alınabilen Yük Alanı Koruma Kiti ile birlikte gelen temizlenmesi kolay taban kaplaması sayesinde zemini korumak amacıyla kendinizin tabanı yeniden kaplamanız gerekmez. Ağır yüke dayanıklı olarak geliştirilen taban, yükün kaydırılarak yerleştirilmesini ve indirilmesini kolaylaştırıyor, daha hızlı, daha kolay süpürülüp temizlenmesini sağlıyor ve van aracınızın amortisman sonrası 2. el değerinin korunmasına yardımcı oluyor.

Bakım aralıkları

Transit Custom Van'ın gelişmiş Duratorq dizel motoru olağanüstü ekonomik, dayanıklı, güvenilirdir. Normal yıpranma ve aşınmaya uğrayan parçalar da bakım gerektirmeden daha uzun ömürlü olacak şekilde geliştirilmiştir. Bu sayede, bakım aralıkları 20.000 km ya da bir yıl olarak belirlenmiştir.

Güçlü, yakıtı verimli kullanan dizel motor

ford-transit-dizel

Transit Custom'da, önden çekişli, altı ileri vitesli manuel şanzımanlı gelişmiş ve ekonomik 2.2 litre Duratorq TDCi dizel motor bulunuyor.
Üç güç düzeyinden birini seçebilirsiniz: 100 PS/310 Nm, 125 PS/350 Nm ya da 155 PS/385 Nm. Tercih edeceğiniz her seçenekte daha gelişmiş tork ve tork gücü elde edeceğiniz için aracınız, yükle veya yüksüz, hatta kalkışlarda bile yüksek güç sağlayacaktır.
Ford ECOnetic Teknolojilerine sahip motor, sahip olma maliyetini düşürmekte, aracın çevreye etkisini azaltmakta, aynı zamanda Euro Stage V emisyon standartlarının bağlayıcı kurallarını karşılamaktadır.

İç Özellikleri
Transit Custom fiyat listesi için tıklayın
Yeni Transit Custom fiyat listesi için tıklayın