İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

TEKNİK VE DONANIM ÖZELLİKLERİ

Transit Connect Teknik Özellikleri
Transit Connect Donanım Özellikleri

Ford Transit Connect Fiyat Listesi ve Teknik Özellikleri

Sahip olmaktan gurur duyacağınız bir Van

ford-transit-connect

Ford Kinetik Tasarım ile biçimlenen van aracın dış tasarımı hem amacına hizmet eden hem de şık özelliklere sahip. Örneğin, daha fazla yakıt verimliliği sağlayan gelişmiş aerodinamik ve daha fazla görünürlük için teknolojik lambalar. Yedek parçalar, daha kolay servis ve yenileme, daha düşük işletme maliyeti hedeflenerek geliştirildi.

Yükünüzün güvenliği için bağlama noktaları

ford-transit-connect-baglama

Yan duvarlarda bulunan sabit bağlama noktaları, aracınızın yük tabanının pürüzsüz kalmasını sağlıyor. Sistem, DIN ve ISO standartlarıyla uyumludur. Ayrıca, yan gövde duvarında bel ve omuz hizasında yer alan bağlantıların her biri 30 kg yük kapasitesine sahiptir.

Daha aydınlık yük alanıyla daha güvenli, daha zahmetsiz yükleme

ford-transit-connect-yuk

Standart özellik olarak sunulan yeni lambalarla, aracınızın yük alanı önceki modellere göre daha aydınlık

Daha kısa durma süreleri için uzun bakım aralıkları

ford-transit-connect-bakim

Yeni Transit Connect'in her parçası ve her bileşeni, aracın dayanıklılığını en üst düzeye çıkarmak, bakım gerektirmeden daha uzun süre çalışmak hedefiyle geliştirilmiştir. Bu sayede, bakım aralıkları 15.000 km ya da bir yıl olarak belirlenmiştir.

Yokuşta kalkışlarda daha fazla kontrol

ford-transit-connect-yokus

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2,5 saniye süreyle fazladan fren gücü uygular ve ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla süre ve kontrol sağlar. Kaygan yüzeylerde aracınızı durdurmak ya da hareket ettirmek istediğiniz zaman da yararlı bir özelliktir.

Minimum çabayla maksimum yol tutuş gücü

ford-transit-connect-tutus

Gelişmiş Çekiş Kontrol Sistem (TCS), tekerleklerin gereksiz patinaj yapmasını engeller ve ihtiyacınız olduğunda en iyi kavrama gücü, performans ve dengeyi sağlar. Sistem, aracınız hızlanır ya da yavaşlarken mümkün olan en iyi kavrama ve yol tutuş gücünü sağlamak amacıyla her tekerleğin gücünü sürekli olarak izler ve ayrı ayrı ayarlar.

Yükünüze uyum sağlayan kontrol özellikleri

ford-transit-connect-kontrol

Adaptif Yük Kontrolü (LAC) özelliği, Elektronik Denge Kontrolü sistemini van aracınızın taşıdığı toplam ağırlığa göre ayarlar. Bu özellik sayesinde aracınız boş ya da yüklü olsun, kontrol ve denge sağlanır.

Kurcalanmaya dirençli kapı kilitleri

ford-transit-connect-kilit

Tüm kilitler, delme ve yontma yöntemiyle kırılmayı önleyecek şekilde geliştirilen güçlendirilmiş donanımla korunmaktadır.

%100 çelik bölme kötü niyetli kişileri engeller

ford-transit-connect-celik

Tam en ve tam boy ölçülerine sahip çelik bölme yük bölmesindeki eşyalara ulaşımı engeller. Bu etkin güvenlik önlemi ayrıca arka taraftaki yük bölümünde bulunan eşya ya da aletlerin üzerinize gelmesini önleyen önemli bir koruma unsurudur.

İç Özellikleri