İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Ford Fiesta Teknik ve Donanım Özellikleri

Ford Fiesta Teknik Özellikleri .
Ford Fiesta Donanım Özellikleri .

Ford Fiesta Fiyat Listesi Listesi ve Teknik Özellikleri

Zahmetsiz manevra ve sürüş keyfi

Elektrik Destekli Direksiyon Destek Sistemi (EPAS), düşük hızlarda hareket ederken manevra kabiliyetini arttırmak üzere daha hafif bir direksiyon; otoyolda giderken de daha fazla kontrol sağlamak üzere daha güçlü bir direksiyon sağlayacak şekilde kendini otomatik olarak ayarlar. Sürekli çalışıp, enerji ve yakıt tüketen klasik hidrolik direksiyonların aksine Ford EPAS, yalnızca gerektiği zaman devreye girer ve böylece daha fazla yakıt tasarrufu sağlar.

ford-fiesta-surus-keyfi

Mü-kem-mel ses kalitesi

Opsiyonel bir son teknoloji ürünü olan Sony radyo/CD sistemi sekiz adet premium kalitede hoparlöre sahiptir. Siz aracınızı kullanırken hem sevdiğiniz müzikleri çalar hem de çalmakta olan parçaya ait bilgileri ekranda gösterir. Seçtiğiniz versiyona bağlı olarak bu sistem en son haber başlıklarını da ekrana yansıtır.

ford-fiesta-ses-kalitesi

Elleri serbest bırakan gelişmiş teknoloji

Ford SYNC sayesinde, doğrudan vereceğiniz son derece basit Türkçe sesli komutlarla çalan parçaları yönetir, telefonla arama yapar, gelen çağrıları yanıtlarsınız. USB ya da MP3/iPod® aygıtınızdan ya da Bluetooth® uyumlu telefonunuzdan müzik dinlemek istediğinizde sesli komutlar kullanabilirsiniz. Sistem, gelen mesajlarınızı da size sesli olarak okur.

ford-fiesta-ford-sync

Entegre navigasyon sistemi ile adres sormaya son

Fiesta’da üstün ses kalitesine sahip Sony müzik sistemiyle birlikte sunulan Navigasyon ve Geri Görüş Kamerası size her koşulda eşsiz sürüş desteği sağlıyor. Sistem sürüş hızına göre tahmini varış saati ve yolculuk bilgisini 5" renkli ekranı ile kullanıcısına iletiyor.

ford-fiesta-navigasyon

Mykey® ile kaygısızca araç paylaşımı

Fiesta'nızı bir arkadaşınıza ya da ailenizin bir üyesine ödünç verdiğinizde içinizin rahat olmasını sağlamak amacıyla geliştirilen Ford MyKey® sistemi sayesinde, aracınızın üst hız limitini belirler, emniyet kemeri uyarısı koyar, hatta ses sisteminin ses ayarını kontrol edersiniz.

ford-fiesta-mykey

Euro ncap advanced ödülü, güvenliğiniz için

Güvenlik düzeyi Avrupa'nın önde gelen bağımsız güvenlik kuruluşu Euro NCAP tarafından en yüksek derece olan beş yıldızla ödüllendirilen yeni Fiesta aynı zamanda Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi, Ford MyKey ve Acil Yardım özellikli Ford SYNC sistemleri olmak üzere üç gelişmiş teknolojisiyle Advanced EuroNCAP ödülüne de layık görülmüştür.

ford-fiesta-euroncap

Motorunuzdan en yüksek verimi alın

Devrim niteliğindeki yeni 1.0L 3 silindirli EcoBoost yakıt motoru, size klasik bir 1.6L yakıt motorundan beklediğiniz her şeyi verir. Ekstradan %24 yakıt ekonomisi ve %25 azaltılarak 99g/km’ye düşürülmüş CO2 emisyonu da cabası.

ford-fiesta-engine

Verimli dizel motor

Ekonomik 1.5 TDCi motor 75 PS güç üretirken, 98g/km CO2 emisyon düzeyiyle birlikte yakıt tüketimini 3.7L/100km’nin de altına düşürür.

ford-fiesta-dizel-motor

Ford Fiesta ST-Line. Spor stili

Yeni ST-Line, Ford Fiesta’nın tüm o göz kamaştıran estetiğini performans tipi bir araca yansıtır. Arka spoyler, gövde kiti, ön ızgara, Rock Metallic alaşımlı jantlar, spor süspansiyon ve gövdedeki ST-Line logoları, aracınızın eşsiz kullanışlılığına katkı sağlar ve insanların dönüp dönüp bakacağı bir çekiciliğe büründürür.

ford-fiesta-st-line

İç Özellikleri
Ford Fiesta kataloğu için tıklayın.
Ford Fiesta fiyat listesi için tıklayın.