İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Akıllı 4x4 Çekiş Sistemi, Yokuş Kalkış Destek Sistemi ve Ford SYNC; sürüşü güvenli ve keyifli bir deneyime dönüştürür. Yolculuklarınızı olabildiğince stressiz ve eğlenceli hale getiren teknolojileri Yeni EcoSport ile keşfedin.

Ford Ecosport Fiyat Listesi Listesi ve Teknik Özellikleri

Değişken yol koşullarında her zaman güven verir

Akıllı 4x4 Çekiş Sistemi(AWD); ıslak, kuru veya buzlu koşullarda ve değişken arazide hangi seviyede yol tutuşu, viraj dengesi ve tepki hassasiyeti gerektiğini algılar ve buna göre sürüş dinamiklerini düzenler. Teknoloji, gereksinimlere bağlı olarak ön veya arka akstan çekiş sağlayabilir. Ve bu 'isteğe bağlı tork' sistemi olağanüstü; kontrol ve yüksek verimlilik sağlar.

ford-ecosport-degisken-yol-kosullari

Kusursuz sürüş keyfi

Elektrik Servo(EPAS) direksiyonun hassas manevra kabiliyeti çok dar alanlara bile park etmenizi kolaylaştırır. Daha fazla kontrol alanı sağlayan yapısıyla mükemmel yol hakimiyeti sunar.

ford-ecosport-surus

Geri Görüş Kamerası

Geri görüş kamerası, aracınızın arkasında duran her şeyi orta konsolda bulunan ekranda gösterir. Sistem, geri vitese geçtiğiniz anda otomatik olarak devreye girer ve en dar alanlara bile park etmenize yardımcı olmak için sanal çizgilerle sizi yönlendirir.

ford-ecosport-kamera

Performanstan ödün vermeyin

Çığır açan 1.0 litrelik EcoBoost benzinli motor Yılın Uluslararası Motoru ödülünü altı defa kazanmıştır*. Bu şaşırtıcı bir durum değil. 125 PS güç seçeneğiyle sunulacak olan EcoBoost motor, klasik bir 1.6 litrelik motordan bekleyebileceğiniz gücü sunmakla birlikte, daha iyi yakıt tasarrufu ve daha düşük CO2emisyonu sağlar.

ford-ecosport-performans

Gelişmiş dizel güç

1.5 litrelik Ford EcoBlue yepyeni bir dizel motordur ve Yeni EcoSport bu motorun kullanıldığı ilk araçtır. Dört silindirli, turbo şarjlı, yakıt enjeksiyon teknolojisi, 125 PS düzeyinde güç sağlayabilir. Sessiz ve güçlü motor aynı zamanda yüksek yakıt tasarrufusağlamaktadır: 4.6 l/100 km. CO2 emisyonları ise 119 g/km düzeyindedir.

ford-ecosport-dizel-motor

Direksiyondan vites değiştirmenin keyfini çıkarın

Yarış otomobillerinden esinlenen bu teknoloji, hızlı vites değiştirme seçeneğini parmaklarınızın ucuna getiriyor. Pedal kumandalarının direksiyona yerleştirilmiş olması, virajlarda daha verimli bir şekilde vites değiştirmenizi sağlar.

ford-ecosport-vites

En gelişmiş eller serbest teknolojisi

Ses Kontrollü ve Dokunmatik Ekranlı Ford SYNC 3sayesinde, doğrudan vereceğiniz basit sesli komutlarla müziği kontrol edebilir ve telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Ayrıca, USB ya da MP3/iPod® aygıtınızdan ya da Bluetooth® uyumlu telefonunuzdan müzik çalabilirsiniz. Sistem, gelen mesajlarınızı da size sesli olarak okur. Alternatif olarak basit, sezgisel navigasyon için birleştirme ve kaydırma hareketleri sunan 8" dokunmatik ekranıkullanabilirsiniz. Bu modern 'bilgi-eğlence' sistemi ayrıca AppLink, Apple CarPlay ve Android Autoözellikleri ile akıllı telefonunuzun bilgilerini dokunmatik ekranda görüntüler.

Bagaj alanınızı kendinize göre ayarlayın

Beş kişilik oturma planında bagaj kompartıman hacmi düşürülerek 406 litre kapasiteli bir alan sunar. İki koltuklu oturma planında ise, aşağıda bulunan gizli kompartımanla birlikte tam 1.603 litre kapasiteli bir bagaj alanı sunar.

ford-ecosport-bagaj

İç Özellikleri
Ford EcoSport kataloğu için tıklayın
Ford EcoSport fiyat listesi için tıklayın