İşbu alan adında ve alt sayfalarında sergilenen veya listelenen otomobillerin ve sair mal veya hizmetlerin belirtilen fiyatları, donanım ve teknik özellikleri, yetkili satıcılarda ve şubelerde değişkenlik gösterebilecek olup, bu kayıtlar sözleşmeye davet niteliğinde yorumlanamayacaktır.

Aracınız İçin Ekoservis'te Büyük Fırsat!

Avantajlı fiyatlarla Otokoç Ford Trucks yetkili servislerimizdeki Ekoservis bakım kampanyasından faydalanın, filtre ve yağ değişimiyle, aracınızı yollara yenilenerek temiz çıksın.

Hava,yakıt, yağ filtresi, kurutucu filtresi ve yağ değişimi; işçilik dahil 1.049TL + KDV’den başlayan fiyatlarla yetkili servislerimizde.

Otokoç Ford Trucks Servis

Otokoç Eskişehir İnönü     2225913673
Otokoç İstanbul Sultanbeyli   2164875327

Belirtilen Fiyatlar 31 Aralık 2021 tarihine kadar; kampanyaya dahil olan Otokoç Ford Trucks yetkili servislerinde geçerli tavsiye niteliğinde olan kampanyalı fiyatlardır. Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilir. Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.