Volvo XC60

Şehirde Güvenlik, Eğlenceli Sürüş,

Harika SUV / Crossover Tasarım

Volvo XC60 Genel

Performans

Her şeyi yaşadığınıza inanıyorsanız. Yeniden düşünün. Yeni XC60 yeni bir araç türü, tanımlanamayan bir karışım. Değişken bir yaşamdaki yol arkadaşı ve benzersiz bir kişiliğe sahip.

Yüksek performans ve üstün sürüş zevki
Beş silindirli dizel motor.

Yumuşak çalışan beş silindirli 2.4 litre motor direkt enjeksiyon ile turboya sahip ve 185 hp güç sunuyor. Ayrıca egzoz gazlarındaki is parçacıklarının % 95'ini temizleyen bir dizel parçacık filtresine sahip.

Sportif benzinli motor
Yüksek performanslı 3.0 litrelik benzinli motor.

XC60'ın benzinli motorunu kullanmak yepyeni bir deneyim sunuyor. Hem sportif hem de çabuk bir tepki sağlıyor. 285 hp gücündeki 3.0 litrelik altı silindirli turbo motor 400 Nm'lik en yüksek torka sahip. Düşük devirlerde, her türlü irtifada ve yüksek sıcaklıklarda çalışabilecek şekilde üretildi. Bu sayede yol sizi nereye götürürse götürsün, bu motor en iyi performansı gösteriyor.

Sürüş zevki
Nereye giderseniz gidin çabuk tepki gösteren performans.

Balık tutmaya giderken, şehirde arkadaşlarınızı ya da ailenizi almaya giderken ya da otoyoldayken XC60 size dengeli ve çabuk tepki veren bir performans sunacak. Değişken bir yaşam biçiminin yüksek talepleri için geliştirildi. Ön ve arka dingiller arasındaki ağırlık dağılımı neredeyse aynı ve böylece hem küçük ve bozuk yollarda hem de büyük yollarda dengeli ve güvenli bir kullanıma sahip. Sürücünün şasiyi ayarlamasına olanak tanıyan Four-C gibi sürüş davranışını iyileştiren çeşitli özellikler bulunuyor.

Kontrol sizde
Dört Tekerlekten Çekiş ile daha iyi performans

Dört tekerlekten çekiş özellikle kaygan yollarda daha iyi performans ve denge sağlıyor. XC60'ta motor, şasi kontrolü, direksiyon ve frenleme arasındaki etkileşim o kadar yumuşak ki, hiçbir zaman hissetmeyeceksiniz bile. Çabuk tepki gösteren performansı daha iyi denge sağlıyor ve aracın önden ya da arkadan dışa doğru kaymasını azaltıyor.

Maceraya hazırlanın
Güç, dayanıklılık ve arazi performansı

Şehirden ayrılıp zorlu dağ patikalarına ya da ormanın içinden geçen dar, çamurlu yollara girdiğinizde XC60'ınız maceranın parçası olacak. Büyük lastikleri, yerden yüksekliği ve Eğim İniş Kontrolü ile şerit çizgilerinin dışındaki yollar için de yetenekli bir araç.

Size en yakın

Otokoç Şubesi!

Size en yakın şubemiz için lütfen listeden bir il seçiniz...