Ford Yeni Transit

Tüm dünyada

kalitenin güvenin ve sağlamlığın sembolü

Ford Yeni Transit Genel

Konforlu İç Mekan

Minibüs modellerinde konforlu koltuklar, iniş-binişleri kolaylaştıran kayar yan basamak, yan kapı yolcu tutamağı, arkada ekstra bagaj alanı ve opsiyonel önden-arkadan üflemeli klima bulunmaktadır. Ön tarafı düşük yan camlar ve daha geniş ön cam sayesinde görüş olanağı önemli ölçüde artırılmıştır. FordTransit'in gösterge paneli ve kumanda düğmeleri erişilmesi kolay bir düzen içinde ve ergonomic olarak tasarlanmıştır. Güçlü fakat sessiz havalandırma sistemi, bardaklık, geniş kapı cepleri ve eşya koyma bölmeleri iç mekanı sürücü ve yolcular için daha rahat hale getirmektedir. Ford Transit Minibüs farklı oturma kapasitelerine sahip üç model seçeneği sunuyor; 10 kişilik 300 S, 13 kişilik 330 S ve 15 kişilik 350 L.


Mavi-gri tonlara sahip yeni koltuklar tekli tiptir. Koridor tarafındaki koltuklar hareketli kolçakıara sahiptir. Ön ikili koltuğun arka kısmında isegazetelik bulunmaktadır. 300 S Minibüs modelinde, koltuklar standart olarak arkaya yatırılabilme özelliğine sahiptir. Ford Transit Minibüs'lerin arka kısmındaki bagaj boşluğu artırılarak yolcuların eşyalarını koyabileceği geniş bir alan yaratılmıştır.


Kayar yan basamaklar

Ford Transit Minibüs'te yan kapının bulunduğu alt kısma, kayar yan basamak ilave edilmiştir. Bu basamak, kapının açılmasıyla dışarıya doğru çıkmakta ve kapının kapanması ile eski konumunu almaktadır. Böylece, yolculara inme-binme kolaylığı sağlandığı gibi, hareket halinde giden aracın manevra yapmasına da herhangi bir engeloluşturmamaktadır. Bu özellikle birlikte, yine inme-binme kolaylığı sağlayan yan kapı yolcu tutamağı da standart olarak sunulmaktadır.

330 S ve 350 L Minibüs modellerinde opsiyonel olarak sunulan, önden ve arkadan üfler;ne özelliği bulunan, arka kısmı bağımsız kontrol edilebilen klima sistemi, yolculukları daha da konforlu hale getirmektedir. Motor bölmesi, ön göğüs ve ön-yan panellerde ses emici malzeme kullanılması sonucunda Ford Transit, kullanıcılarına gerçekten seçkin ve sessiz bir sürüş ortamı sunmaktadır. Farklı oturma kapasitesi seçenekleri, geniş bagaj hacmi ve ferah iç mekanıyla Ford Transit Minibüs'ler, aile seyahatlerinden turistik gezilere, servis amaçlı kullanımlardan araç kiralama hizmetlerine kadar her alanda sürücü ve yolcularına rahatlık ve konfor sunmaktadır.

Size en yakın

Otokoç Şubesi!

Size en yakın şubemiz için lütfen listeden bir il seçiniz...