Ford Yeni Transit

Tüm dünyada

kalitenin güvenin ve sağlamlığın sembolü

Ford Yeni Transit Genel

Sınıfında Lider Boyutlar


Pratik ve akıllı çözümler

FordTransit, sunduğu daha geniş tekerlek yuvaları arası mesafesi, artırılmış arka kapı yüksekliği, opsiyonel 270 derece açılır arka kapıları ve diğer yük bölümü özellikleriyle daha hızlı ve kolay yükleme sağlayarak çalışma koşullarınızı iyileşirir. Ticari araç kullanıcılarının en çok önem verdiği özelliklerden biri de yük bölmesi işlevseiliğidir. Ford Transit, bu önemli konuda müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek özelliklere sahiptir.

Yan yük kapısı genişliği artırılan Ford Transit, sınıfındaki en geniş yan yük kapısına sahip araç haline gelmiştir. Bu özellik sayesinde daha hızlı ve kolay yükleme sağlanmış olur; örneğin 1,2 m x 0,8 m ebadında Avrupa standardı Europalet raflar, yan yük kapılanndan kolayca geçirilerek yük bölmesine konabilir.

Çok daha kullanışlı hale getirilmiş yük bölmesinin işlerinizi kolaylaştırdığını hemen farkedeceksiniz. Örneğin Ford Transit'te 'kapı üstü eğimi'nin (yük alanının üst kısmındaki panellerin bel vermesi ve iç mekanı daraltması nedeniyle) azaltılmasıyla, kullanılabilir yük alanı büyütülmüştür.

90 derece duran arka kapılar

Ford Transit'te tekerlek yuvalarının arasındaki mesafe, sınıfındaki tüm araçlardan daha geniştir. Bu sayede yük bölmesi 4 adet 1,2 m x 0,8 m ebadında Europalet raf alabilmektedir. Yük bölmesine kolay erişim de ticari araç kullanıcısı için büyük önem taşımaktadır. Ford Transit'in Minibüs ve Van modellerinde arka kapı yüksekliği artırılmıştır.

90 derecede duran arka kapılar bir düğmeye basılarak 180 dereceye kadar açılabilir. Ayrıca isteğe bağlı olmak üzere menteşe ebadının küçülmesine yol açan 4 çubuklu bir bağlantı ile kapılar, 270 dereceye kadar açılabilirSize en yakın

Otokoç Şubesi!

Size en yakın şubemiz için lütfen listeden bir il seçiniz...